Voorheen Eduhub

Omgaan met verschillende menstypen

Niveau:
Kosten:
Totale lesduur:
8
http://www.vmrpartners.nl/nl/tra…
26 september 2012, Ede
Gratis brochure aanvragen

Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:

Overzicht

Ervaring met deze training?

Heeft u de training Omgaan met verschillende menstypen bij VMR Training en Coaching gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!

Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring

 
Tijdstip:
Zaterdag, Overdag, Avond
Looptijd:
1 dag
Afronding:
Certificaat
Soort locatie:
Open inschrijving
Regio('s):
N.V.T. / Onbekend

Startdata en plaatsen

  • Woensdag 26 September 2012, Ede

Beschrijving

''Aansluiten bij uw gesprekspartner''

Bestemd voor

Iedereen die met veel verschillende type mensen communiceert en in al deze contacten succesvol wil zijn.

Inhoud

Het succes van communicatie zit niet zozeer in wat u zegt, maar in hoe u het zegt. Door uw manier van communiceren af te stemmen op uw gesprekspartner, ontstaat er een goede ‘klik’. U kunt dan samen op een prettige manier de gewenste resultaten bereiken. In deze training maken we onderscheid tussen vier verschillende menstypen. Elk menstype heeft zo zijn eigen drijfveren, doelen, motivatoren en (over)gevoeligheden. U leert de vier typen herkennen en u krijgt handvatten om met elk menstype op een passende wijze om te gaan.

Een greep uit de onderwerpen

• De voors en tegens van mensen in hokjes plaatsen
• Welke typen mensen ontmoet u in uw werksituatie?
• De vier menstypen: Heerser, Beïnvloeder, Zekerheidszoeker en Specialist
• Leren herkennen van de menstypen
• Do’s en don’ts in de omgang met elk menstype
• Rollenspellen
• Actieplan voor uw eigen werksituatie

Maatwerk

VMR Training en Coaching biedt ook maatwerktrainingen aan om optimaal op uw bedrijf in te kunnen spelen. 

Ervaringen

Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Ervaring delen

Deel je ervaring

Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Zelf deelgenomen?

E-mail Gebruik een andere validatiemethode Slechts ter voorkoming van misbruik. We delen niks namens jou op je netwerk en delen gegevens nooit met derden.
(optioneel)
(optioneel)

Ja, stuur mij gratis en vrijblijvend meer informatie:

Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij VMR Training en Coaching. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.

(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)

Meer trainingen in dit onderwerp:

Vergelijk 26.824 trainingen en opleidingen in Identiteit

Nieuwsbrief ontvangen?

Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven

Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn
Help