Vraag gesteld door Lola:
Onderwerp:
De cursus waarnaar ik op zoek ben, is een cursus copywriting. De cursus moet creativiteit stimuleren, inzetten op conceptueel denken en handige tools aangeven. De docent is bij voorkeur iemand die ervaring heeft in de reclamebranche.
Motivatie:
Ik zit nu 5 jaar in de reclamebranche, als accountmanager. Ik wil me meer richten op concepting, en dan met name de copy-kant. Ik wil hiervoor een cursus volgen, welke goed staat aangeschreven en waar de docent buiten de box denkt en dit stimuleert. Ik wil me als freelancer kunnen verhuren aan bedrijven en bureau's, en dus een cursus op zak met genoemde kwaliteiten. Welke cursus heeft dit in zich, en brengt me daar waar ik wil zijn?
Gedragsverandering:
Ik wil leren stevige (inhoudelijk sterk en overtuigend) en creatieve (out of the box, inspirerende) (reclame)teksten te schrijven.
Criteria:
Ik twijfel over de opleiding aan de HU, omdat ik hier zelf de studie Communicatiemanagement heb gevolgd en de docenten niet bijster inspirerend vond. Over de rest van de opleidingen vraag ik uw advies.
Verdere opmerkingen:
Ik hoop dat u met me mee kan denken :) Alvast hartelijk dank hiervoor!
Als u deze vraag wilt beantwoorden, laat dan uw reactie hieronder achter!
