Vraag gesteld door Gosien:
Onderwerp:
ik zoek een kapperscursus-opleiding. die ik deels thuis kan doen, maar ook 1 avond in week les krijg, en begeleiding. ik wil een certificaat, na afloop. en een goede professionele begeleiding.
Motivatie:
ik zou graag mijn man en kind zelf kunnen knippen. en mijn droom is. als ik dit super leuk vind. zelf een kinder kapsalon op te starten.
Gedragsverandering:
ik wil leren modellen knippen, mannen, vrouwen, kinderen, haar opmaken, vlechten enz.
Criteria:
ik zag verschillende. nti lijkt me niks, ik denk dat je daar te weinig begeleiding krijgt. ... en dat is voor mij denk ik niet handig, met mijn droom om zelf een bedrijf te starten ooit!!
Verdere opmerkingen:
ik wil niet de duurtste! maar wil wel goede, met goede profesionele begeleiding.
Antwoord door Tanya Peppel:
Beste Gosien,
Springest heeft al vaker een vraag gekregen over een kappersopleiding:
1. Ik zoek een erkende, verkorte kappersopleiding
2. Hoe kan ik herenkapper worden?
3. Ik wil een erkende kappersopleiding volgen om een eigen salon te beginnen.
Ik raad u aan om deze vragen en antwoorden eens te bekijken.
In de antwoorden wordt de vraagsteller geadviseerd om contact op te nemen met het ROC in de regio. Ik zou u dat ook adviseren.
Dit antwoord is vooral bedoeld om u een stap op weg te helpen bij het bepalen van uw keuze. We horen graag of dat gelukt is.
Vriendelijke groet,
Tanya Peppel
Als u deze vraag wilt beantwoorden, laat dan uw reactie hieronder achter!
