Voorheen Eduhub

Ik wil leren leiding geven op buiten- en binnensportgebied.

Vraag gesteld door Daan:

Onderwerp:
Durven en leren leiding geven op buiten- en binnenportgebied.

Motivatie:
Ik heb een afwisselende 32urige kantoorbaan. Buiten mijn werk ben ik (bijna) alleen maar met sporten bezig en graag buiten. Bij elke sport heb ik een fijn gevoel en zelf het idee dat ik talent ervoor heb.. Graag zou ik hier nog een keer meer mee willen doen, en eruit halen wat erin me zit qua talent op sportgebied. Om dan misschien op den duur nog een keer binnen de sportwereld te kunnen gaan werken.

Gedragsverandering:
Meer weten over sporten in het algemeen en het leren leiding geven daarin.

Criteria:
Basisopleiding sport en bewegingsleider? Maar deze is bij de NTI en ik wil geen thuisstudie.

Verdere opmerkingen:
Wat zijn vergelijkbare cursussen?

Als u deze vraag wilt beantwoorden, laat dan uw reactie hieronder achter!

Plaats uw reactie

Heeft u ook een tip naar aanleiding van dit artikel? Of een vraag die u aan de auteur wilt stellen? Deel dan nu uw reactie en help anderen een geschikte opleiding, training of cursus vinden.

Bekijk gerelateerde trainingen:

Wilt u ook een vraag stellen?

Kunt u nog niet kiezen welke opleiding, training of cursus geschikt is voor u? In Springest Vraag & Antwoord kunt u uw vraag stellen aan professionele opleidingsaanbieders.

Stel uw vraag

Leeradvies in uw organisatie?

EduCall leeradvies

Met hulp van een ervaren leeradviseur die u gerichte vragen stelt of u net wat anders naar een situatie laat kijken, kunt u meer resultaat boeken.

www.educall.nl
Online Helpdesk voor Leeradvies

Nieuwsbrief ontvangen?

Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven

Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn
Help