Vraag gesteld door Eva:
Wat wilt u concreet leren, en/of welk gedrag wilt u veranderen?
Ik wil graag een aanvullende communicatie / marketingopleiding/ leergang/ ...? volgen om mijn 3 jaar werkervaring op dit gebied meer inhoud en ondergrond te geven en mijn kansen op de arbeidsmarkt te vergroten.
Ik zou graag advies ontvangen over welke opleiding ik het beste kan kiezen.
Waarom wilt u dit leren? Vertel wat over uw motivatie, achtergrond en toekomstplannen.
Achtergrond:
Ik heb in 2004 de HBO-opleiding Culturele en Maatschappelijke Vorming (CMV) afgerond.
Daarna ben ik werkzaam geweest in de culturele sector als productieleider en zakelijk leider. Denk aan festivals, theaterproducties. Ook heb ik in dat werk gaandeweg steeds meer ervaring opgedaan met communicatie en marketing. Omdat dit me heel goed blijkt te liggen wil ik mij hier graag verder in ontwikkelen. Momenteel ben ik werkzaam als tijdelijk medewerker communicatie en marketing bij een non-profitorganisatie. in mijn vrije tijd schrijf ik journalistieke stukken voor een landelijke muziekwebsite.
Werktype en toekomstplannen / wensen :
Ik krijg energie van het creëren van kansen, bezig zijn met vernieuwing en het leggen van contacten. Ook maak ik werk van een organisatie graag zichtbaar.
Ik ben iemand die het prettig vindt om op beleidsmatig niveau te denken en te werken, en dat beleid ook zelf uit te voeren. Werken in een niet te grote organisatie met een informele sfeer die vernieuwing en experiment niet schuwt en met een grote variëteit aan taken past daarom het beste bij me. Het is voor mij geen must om in de non-profitsector te blijven. Toch vind ik het wel belangrijk dat er in mijn werkterrein een mensgericht, maatschappelijk en/of communicatief aspect zit. Maar dat kan op heel breed terrein.
Na deze baan wil ik in eerste instantie (weer) als medewerker communicatie en marketing aan de slag. Maar om mijn werkervaring naar een hoger plan te tillen en meer know-how te ontwikkelen op niveau van communicatiebeleid en -advies, heb ik nog wel een aanvullende opleiding nodig.
Ik ben ook geïnteresseerd in de mogelijkheden van e-marketing en sociale media.
Hoe wilt u dat de opleiding er uit ziet? Welke criteria zijn er van belang? Denk aan niveau, regio, uw budget en het soort onderwijs.
Ik zoek een opleiding in de regio Utrecht (liefst de stad) op HBO-niveau.
Ik wil hiermee een erkend diploma of certificaat behalen die deuren opent op gebied van communicatie en marketing.
Studieduur: max. 1 jaar, maar liever 6 of 9 maanden.
Studiebelasting: maximaal 1 avond per week en maximaal 8 uur zelfstudie per week.
Budget: vergoeding door een werkgever zit er niet in. Mijn budget is daarom wat beperkt.
Ik sta open voor alle suggesties. Wellicht is er bijvoorbeeld bij de duurdere opleidingen ook een afbetalingsregeling mogelijk voor minder draagkrachtige studenten?
Als u deze vraag wilt beantwoorden, laat dan uw reactie hieronder achter!
