Vraag gesteld door Jolanda Linders:
Onderwerp:
Beste heer, mevrouw, via google vond ik een training van u Microsoft Word 2003 Gevorderden, duur 2 dagen voor een rpijs van € 340,00 al-in. Inhoud training o.a. adressenbestand, enveloppen, macro\'s, mailings, samenvoegen, standaardbrief met variabelen, etc. Deze training vind ik niet terug in uw overzicht. Wordt deze nog wel gegeven voor die prijs?
Gedragsverandering:
Mijn aandacht is vooral gericht op het leren maken van mailen met de mailmerge functie en het maken van correcties in teksten.
Criteria:
Word Basis
Antwoord door Pauline Franke:
Beste Jolanda,
Ik durf het u niet te zeggen. Springest biedt op basis van de zoekterm MS word 2003 een flink aantal opleidingsmogelijkheden. Maar het kan zijn dat u via google een cursus vindt die niet in het overzicht op Springest is opgenomen.
Het best kunt u zelf even contact zoeken met de aanbieder van de cursus die u via google gevonden heeft. Dan weet u of deze cursus nog gegeven wordt en voor welke prijs. Komt u er zo niet uit dan kunt u alsnog met behulp van het overzicht op Springest zoeken naar een vergelijkbaar alternatief.
Lees bijvoorbeeld eens de beschrijving van de tweedaagse MS word 2003 Vervolg van Twice of vraag een brochure aan voor meer informatie.
Succes en vriendelijke groet,
Pauline Franke
Als u deze vraag wilt beantwoorden, laat dan uw reactie hieronder achter!
