Vraag gesteld door anoniem:
Wat wilt u concreet leren?
Opleiding tot creatief therapeut deeltijd. Het terug vinden van plezier in het werk, het gevoel zinvol bezig te zijn voor mezelf de cliënten en de werkgever.
Waarom wilt u dit leren?
Als bezigheidstherapeute heb ik in diverse instellingen een brede ervaring op gedaan in de gezondheidszorg. Het vak met name de creatieve kant is uitgehold, en het accent komt steeds meer op de adl te liggen. Ik voel me niet meer thuis in mijn werk, mijn creatieve kant komt steeds minder aan bod. Na meer dan 30 jaar in de gezondheidszorg nog 6 jaar te gaan voor mijn pensioen, die ik voor nu en straks na mijn pensioen zo zinvol mogelijk wil maken. Ik wil kennis overdragen op het gebied van middelen en materialen. Ik wil mezelf en anderen stimuleren en motiveren in de verbeelding waar woorden te kort schieten. Ik ben laagopgeleid, heb het nodige meegemaakt, en wil een de rest van mijn leven zo zinvol mogelijk doorbrengen, met een erkend diploma, in dienst van een bedrijf of als zzp-er in relatie tot de gezondheidszorg.
Hoe wilt u dat de opleiding er uit ziet?
Deeltijd opleiding. 2 a 3 jaar. waar werken met technieken op het vlakke en ruimtelijke vlak een onderdeel is. Waar een laagopgeleide in kan starten met opgedane ervaringen.
??Heeft u een antwoord op deze vraag, plaats dan uw reactie in het onderstaande veld.
Als u deze vraag wilt beantwoorden, laat dan uw reactie hieronder achter!
