Vraag gesteld door Jolanda Vonder:
Onderwerp:
een cursus die management, personeelsbeleid, calculatie en iets te maken heeft met de groenvoorziening buiten.
Motivatie:
ik wil graag hogerop, om mezelf te laten zien. Liefst in de groenvoorziening waar ik nu in zit.
Gedragsverandering:
leiding geven, niet meer een lagere functie uitoefenen.
Criteria:
management, groen gebeuren, maar dit zijn allemaal zowieso HBO niveau\'s
Verdere opmerkingen:
liefst een cursus na werktijd. na 5 uur.
Antwoord door Tanya Peppel:
Beste Jolanda,
U geeft in uw vraag aan dat u graag een managementcursus zoekt, die aansluit op uw werkgebied: groenvoorziening. Op Springest kan ik helaas niet echt een geschikte opleiding voor u vinden, die aan uw wensen voldoet.
Aequor, is het kennis en communicatiecentrum voor uw branche. Ik raad u aan eens op deze site te kijken. MBO niveau 4 opleiding is een Middenkaderopleiding en met dit diploma kunt u leiding geven en verantwoordelijkheid dragen voor praktisch werk, planning en beheer. Met een diploma op niveau 4 kunt u ook doorstuderen aan het HBO. U kunt op zoek gaan naar een MBO (niveau4) opleiding bij een AOC (Agrarisch Opleidingscentrum) in uw regio. Wellicht kunt u via de zogenaamde bbl-opleiding (beroepsbegeleidende) een opleiding volgen. Uw huidige werkplek wordt dan uw leer-werk plek.
Alternatieven op Springest kunt u vinden onder de lijst met opleidingen gericht op leidinggeven, MBO, zelfstudie
Verder kan het zijn dat er na publicatie van uw vraag en dit antwoord op de Springest site een reactie komt van een aanbieder met een mogelijk geschikte opleiding voor u. Hou de rubriek Vragen en Artikelen op de site dus nog even in de gaten !
Dit advies is vooral bedoeld om u een stap op weg te helpen bij het bepalen van uw keuze. We horen graag of dat gelukt is.
Met vriendelijke groet,
Tanya Peppel
Als u deze vraag wilt beantwoorden, laat dan uw reactie hieronder achter!
