Voorheen Eduhub

Met welke training NLP leer ik mensen anders naar zichzelf kijken?

Vraag gesteld door Judith:

Onderwerp:
Ik ben op zoek naar een training waarin mensen op basis van NLP anders tegen zaken en zichzelf aan gaan kijken.

Motivatie:
NLP spreekt mij aan.

Gedragsverandering:
NLP kan zorgen voor een daadwerkelijke gedragsverandering.

Criteria:
Geen

Antwoord door Yvonne van der Ziel:

Beste Judith,

Als NLP u aanspreekt en u op zoek bent naar een training erin, raad ik u aan om de opleiding tot Practitioner in NLP te volgen.
NLP kent verschillende niveaus en dit is het eerste. Daarna volgt, wanneer u er nog meer van wilt weten de opleiding tot Master Practitioner in NLP.

Veel aanbieders van NLP bieden een (gratis) kennismakingsworkshop aan. Dit biedt u de kans om een indruk te krijgen van NLP en de trainers die u zullen begeleiden in de opleiding. Een voorbeeld hiervan is de informatieavond NLP van de Academie voor Psychologica.

De Practitioner opleidingen hebben een doorlooptijd van circa 2 maanden tot een jaar. Naast dagopleidingen kunt u ook kiezen voor een NLP Practitioner weekendopleiding of een avondopleiding. Ook zijn er opleidingen met een meer zakelijke focus. Kijkt u hiervoor eens naar de 7-daagse NLP Business Practitioner van Positivity now. Business thema's als beïnvloeden, verkopen, samenwerken, leidinggeven en overtuigen worden aan de hand van NLP onderwerpen besproken.

Met de mogelijkheid om de resultaten op springest.nl voor uw regio te filteren en met de ervaringen van andere deelnemers op de site, vindt u vast spoedig een passende opleiding tot gecertificeerd Practitioner in NLP. Dit advies is bedoeld om u een stap op weg te helpen bij het maken van uw keuze. Wij horen graag van u of dit gelukt is.

Met vriendelijke groet,

Yvonne van der Ziel

Als u deze vraag wilt beantwoorden, laat dan uw reactie hieronder achter!

Reacties

NLPinEindhoven

Beste Judith,

Het antwoord van Yvonne is al heel volledig. Inderdaad, een NLP Practitionersopleiding bevat alle antwoorden op vragen die je nu stelt.

Er zijn per instituut ook kortere cursussen en workshops die antwoorden zouden kunnen geven. Hier zijn meestal geen vaste vormen voor. Iedere trainer stelt zijn eigen programma samen.

Wist je dat veel NLP Masters ook personal coaching doen? Voordat je inschrijft voor een opleiding zou ik goed nagaan of de persoon met deze vragen zich thuis voelt in een training of mogelijk eerst persoonlijk / individueel met behulp van NLP gecoachd kan worden.

Mocht je vragen hebben, kijk op de website van nlpineindhoven of stuur me een meialtje. Ik ben je graag te hulp.

Groet,

Igor van Kaam

NLP-Groningen.com

Hallo Judith,

Als het goed is laat elke goede NLP opleiding je anders naar jezelf en anderen kijken. Het is heel belangrijk dat het klikt tussen de trainer(s) en jouzelf. Want als het klikt en je hebt er een goed gevoel bij, dan is de training voor jou geschikt. Want de meeste instituten zijn best goed en elk instituut legt weer zijn eigen accenten. Zoals Yvonne ook aangaf is het goed om een kennismakingsworkshop of open avond te bezoeken, dan maak je kennis met de trainer(s), je ziet en hoort of de manier van trainen bij je past en je kunt de sfeer even proeven. Ik organiseer ook regelmatig gratis kennismakingsworkshops in Groningen. Ik richt mijn trainingen m.n. op het begeleiden van jezelf én anderen. Op mijn website staan ook diverse gratis downloads en gratis nieuwsbrieven die je kunt bekijken met leuke onderwerpen en NLP-tips. Succes met het vinden van een leuke opleiding.

Met hartelijke groet,
Sabine Hess

Blissconsulting

Beste Judith, wij bieden ook NLP-opleidingen, en ook een NLP Coach-opleiding, die breder is en andere (loopbaan)instrumenten aanbiedt zoals Enneagram en De Creatiespiraal. Wij zijn aangesloten bij de Nederlandse vereniging van NLP ( NVNLP.nl) en geven een erkend certificaat. Op onze website www.blissconsulting.nl vind je meer info, over onder andere een gratis kennismakingsworkshop. Veel plezier en succes met het vinden van een geschikte opleiding! Annemie Hanssen.

Verheijden Consult

Beste Judith,

NLP is de basis om mensen anders tegen zaken en zichzelf te laten aankijken. Daarnaast is het heel interessant om nog een slag dieper te gaan. Met het Systemisch Werken (Familie of Organisatie Opstellingen) ga je helemaal naar de basis. Mensen leren hoe ze zich opstellen tov zichzelf en hun omgeving. Veel NLP trainers combineren NLP met het Systemisch Werken.

Als je een training zoekt, moet je even kijken of je een basisopleiding (Practitioner) wilt, of dat je een praktijkgerichte NLP training (Persoonlijk Leiderschap) wilt. Een praktijkgerichte training spitst NLP toe op een specifieke doelgroep of leerdoel.

In de training Persoonlijk Leiderschap leren mensen zichzelf kennen in het contact met anderen. De training is gebaseerd op NLP en het Systemisch Werken. In vier blokken van drie dagen maken deelnemers een enorme groeistap in hun persoonlijke ontwikkeling. Ze komen weer helemaal in hun kracht en gaan veel makkelijker communiceren en samenwerken.
Als je meer informatie hierover wilt, kun je even op onze website kijken.

Met vriendelijke groet,
Jos Verheijden
Gecertificeerd NLP Coach en trainer

Op Koers NLP Opleidingen

Beste Judith,

Een training waarin mensen op basis van NLP anders tegen zaken en zichzelf aan gaan kijken is absoluut de NLP Practitioner opleiding.
Er zijn vele aanbieders, zoals Sabine al zei, de klik met de trainer is het belangrijkst. Als je wilt komen kennismaken, ben je welkom op 25 mei in Nieuwerkerk aan den IJssel op de NLP Introductie workshop (gratis).
Succes en wellicht tot ziens!
groetjes van Patricia Schook
www.opkoers.info

Plaats uw reactie

Heeft u ook een tip naar aanleiding van dit artikel? Of een vraag die u aan de auteur wilt stellen? Deel dan nu uw reactie en help anderen een geschikte opleiding, training of cursus vinden.

Gerelateerde artikelen

Wilt u ook een vraag stellen?

Kunt u nog niet kiezen welke opleiding, training of cursus geschikt is voor u? In Springest Vraag & Antwoord kunt u uw vraag stellen aan professionele opleidingsaanbieders.

Stel uw vraag

Leeradvies in uw organisatie?

EduCall leeradvies

Met hulp van een ervaren leeradviseur die u gerichte vragen stelt of u net wat anders naar een situatie laat kijken, kunt u meer resultaat boeken.

www.educall.nl
Online Helpdesk voor Leeradvies

Nieuwsbrief ontvangen?

Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven

Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn
Help