Vraag gesteld door Anoniem:
Onderwerp:
Ik ben op zoek naar een cursus waar men leert sollicitatietrainingen te geven.
Criteria:
geen
Antwoord door Yvonne van der Ziel:
Beste heer, mevrouw,
Om sollicitatietrainingen te kunnen geven, raad ik u aan te kijken naar een trainers opleiding. Aangezien mij uit uw vraag niet geheel duidelijk is wat uw achtergrond is, heb ik voor u een uitgebreid overzicht van mogelijke
trainers cursussen/opleidingen variërend van enkele dagen tot bijv. een leergang van 15 dagen geselecteerd. U kunt zelf op basis van de omschrijvingen, ervaringen van andere deelnemers, opleidingsduur en de weergegeven kosten een keuze maken. Tevens kunt u via de site een brochure van de opleidingen naar keuze aanvragen.
Wanneer u ook uw kennis van het werving en selectie proces wilt uitbreiden, kunt u aanvankelijk of aanvullend een training op dit gebied volgen. Afhankelijk van de doelgroep die u wilt aanspreken met uw trainingen, kunt u kijken naar een training sollicitatiegesprekken voeren met als doelgroep sollicitanten of naar een training met als doelgroep de selecteur. Voor deze doelgroep kunt u kijken naar de trainingen in het voeren van selectiegesprekken die worden aangeboden.
Dit antwoord is bedoeld om u verder op weg te helpen bij het maken van uw keuze. We horen graag of dat gelukt is.
Met vriendelijke groet,
Yvonne van der Ziel
Als u deze vraag wilt beantwoorden, laat dan uw reactie hieronder achter!
