Voorheen Eduhub

Welke basisopleiding voor verzorgende niveau 3 raadt u me aan?

Vraag gesteld door: Ana Costa da Graca

Onderwerp:
Ik zoek een basisopleiding voor verzorgende niveau 3. Ik heb nog geen werkervaring in de zorg maar wil wel graag een diploma halen.

Motivatie:

Ik kom uit de horeca maar zou graag een overstap maken naar de zorg. Ik heb het een beetje gehad met werken in de horeca.

Gedragsverandering:
Ik wil een diploma halen in de zorg zodat ik ook aan de slag kan. Ik heb dus een basis nodig want ik heb nu geen enkele ervaring of diploma in deze branche.

Criteria:
Op deze site staan diverse opleidingen maar ik weet niet goed welke opleiding mij het beste helpt. Ik wil eigenlijk geen zelfstudie cursus, zoals bij NTI, doen.

Verdere opmerkingen:
Uw bedrijf lijkt me een antwoord te kunnen geven op mijn vraag. Hopelijk kunt u me ook echt helpen.

Antwoord door Jette van der Hoeven:

Beste Anna,

U geeft aan in de zorg te willen werken. Een verzorgende opleiding niveau 3 is via elk ROC te volgen. De keuze is aan U om dit via het leren-werken traject te doen, een zogenaamde bbl-opleiding of via een leren-stage, een zogenaamde bol-opleiding te doen.
Wanneer U kiest voor een bbl-opleiding is het nodig om te solliciteren binnen een zorginstelling. Dat kan een verpleegtehuis, bejaardentehuis en dergelijke. Als U daar bent aangenomen in een leren-werken traject kunt U via hun de opleiding volgen. Wanneer U voor de bol-variant kiest kunt U zichzelf aanmelden bij een ROC om van daaruit de opleiding te volgen.

De kosten zijn dan wel voor U, op Springest zou u nog kunnen kijken bij opleiding verzorgende niveau 3. Daar vindt U opleidingen van onder andere NCOI, ISBW en NHA.

Ik hoop dat U verder kunt met dit antwoord.

Vriendelijke groet,

Jette

Onderwijsontwikkeling
Drs. Jette van der Hoeven

Als u deze vraag wilt beantwoorden, laat dan uw reactie hieronder achter!

Reacties

ISBW Opleiding & Training

Beste Ana,

ISBW zelf biedt deze opleiding niet aan, maar werken daarin samen met onze partner ROC NOVA College (www.novacollege.nl). Er zijn op internet beroepenfilmpjes te vinden, om je verder te orienteren op interessante beroepen in de zorg (o.a. www.scholieren.tv)

Succes.

Wim Mulder

Plaats uw reactie

Heeft u ook een tip naar aanleiding van dit artikel? Of een vraag die u aan de auteur wilt stellen? Deel dan nu uw reactie en help anderen een geschikte opleiding, training of cursus vinden.

Wilt u ook een vraag stellen?

Kunt u nog niet kiezen welke opleiding, training of cursus geschikt is voor u? In Springest Vraag & Antwoord kunt u uw vraag stellen aan professionele opleidingsaanbieders.

Stel uw vraag

Leeradvies in uw organisatie?

EduCall leeradvies

Met hulp van een ervaren leeradviseur die u gerichte vragen stelt of u net wat anders naar een situatie laat kijken, kunt u meer resultaat boeken.

www.educall.nl
Online Helpdesk voor Leeradvies

Nieuwsbrief ontvangen?

Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven

Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn
Help