Reacties
Geachte heer Doornebos,
Naar aanleiding van uw vraag, wil ik onze organisatie graag aan u voorstellen:
BOSTON college is al ruim 15 jaar een betrouwbare partner in:
1. Computercursussen (Excel, Word, Access, Outlook, PowerPoint etc.)
2. Vaardigheidstrainingen (Timemanagement, Communicatie, Leidinggeven, Klantgericht telefoneren etc.)
3.Financiële opleidingen (Boekhouden, Loonadministratie etc.)
Wij verzorgen deze trainingen in-company bij de bedrijven als maatwerk. U als klant bepaalt mede welke onderwerpen aan bod gaan komen, in overleg met BOSTON college. Vanaf 3 personen kunnen wij een op maat gemaakte cursus bij u op locatie verzorgen.
Graag kom ik vrijblijvend met u in contact om organisatie verder aan u toe te lichten.
Met vriendelijke groet,
Bas Louwers
Consultant Bedrijfsopleidingen
Geachte heer Doornebos,
U medewerkers kunnen voor een Formules & Functies en/of Lijsten & Tabellen cursus gaan op locatie Compu' Train Amsterdam (of elders) of bij u intern. We hebben Nederlandstalig cursusmateriaal voor de versie 2007. Let wel dat dit vervolgniveau is en dat alle medewerkers al de basis kennen.
Als u mij een mail kan sturen, mail ik u de cursusinformatie terug: prijkse@computrain.nl
Bij voorbaat dank
Met vriendelijke groet,
Paul Rijkse
030-2348316
06-55345981
Regioadviseur Compu'Train Amsterdam
Geachte heer Doornebos,
Naar aanleiding van uw vraag kan ik u de volgende training aanbevelen.
http://www.opatel.nl/cursus/cursus_excel_een_overzicht.php?pid=49&tr=93
U kunt ook verder kijken in ons trainings aanbod naar andere Excel trainingen die eventueel beter bij uw wensen aansluiten.
U kunt natuurlijk altijd contact met ons opnemen dan kunnen wij in overleg een training aanbieden die bij u wensen aansluit.
Met vriendelijke groet,
Niek van Driel
Namens Opatel
tel: 010-2973073
Geachte mijnheer Doornebos,
U vraagt 'Welke cursus Excel is geschikt om in-company te volgen?
', het antwoord daarop is simpel: doordat u zelf aan kunt geven wat de inhoud van de cursus zou moeten zijn is de cursus zo geschikt als dat u hem zelf maakt. Wij geven namelijk maatwerkcursussen die precies aansluiten op uw wensen/eisen. En omdat u ook nog eens (zo goed als) zelf mag bepalen wanneer de cursus gegeven zou moeten worden heeft u de planning in eigen hand.
U geeft ook aan dat het om 5 of meer medewerkers zou gaan, maar dat is voor ons sowieso geen probleem: ook voor 1 cursist komen wij namelijk in-company lesgeven, en dat zonder meerkosten! Daarbij kennen wij de groepskorting, die al vanaf 2 personen een grote korting geeft.
Bij AKG Opleidingen kunt u terecht voor o.a: Access, Altiris, ASP, AutoCAD, BHV, C, C#, C++, Cisco, Citrix, Cobol, Coreldraw, CSS, Delphi, Dreamweaver, Excel, Flash, FrontPage, GroupWise, Heftruck, HTML, Illustrator, InDesign, ISEB, ITIL, Java, Lasopleiding (Electrisch, MIG/MAG en TIG), Linux, Lotus Notes, Managementtrainingen, Microstation, MS Project, MySQL, .NET, Novell, NetWare, Oracle, Outlook, Pagemaker, Perl, Photoshop, PHP, PowerPoint, Prince2, Projectmanagement, Publisher, Python, RPG, Ruby, Ruby on Rails, SAP, SQL, SQL Server, TMap, UML, VCA, Visio, Visual Basic, VBA, Windows, Word, XML, QuarkXPress en Re-integratietrajecten. Al onze cursussen en trainingen zijn in heel Nederland te volgen!
In afwachting van uw reactie en met vriendelijke groet,
AKG Opleidingen
Pascal Roozendaal
Tel.: 06-53853640
Beste Eric Doornebos,
u geeft aan een MS Excel training te willen aanbieden binnen uw organisatie, in-company. In dit geval kunt u ervoor kiezen om samen met ons een training op maat te ontwerpen. Hierbij houden we rekening met de verschillende niveaus van de cursisten en kijken we naar het huidige gebruik van de software. Samen met de docent wordt een trainingprogramma samengesteld.
Een andere mogelijkheid is een bestaand trainingsprogramma, die u kunt vinden op onze website: www.competencefactory.nl, en deze meten aan uw opleidingsvraag. Alle trainingen die wij op basis van open inschrijving aanbieden, kunt u ook als maatwerk in-company of bij ons op locatie, aanvragen.
Wij nemen een digitale test af bij alle deelnemers om het kennisniveau te testen. Hierna kunt u op basis van ons advies een keuze maken uit de te behandelen onderwerpen.
Kort over onze organisatie: Competence Factory heeft 20 jaar ervaring als opleider in Grafimedia, Multimedia, ICT en Office.
Zowel de particuliere als zakelijke klant maakt gebruik van onze korte intensieve trainingen, leergangen, maatwerktrajecten, loopbaanadvies & coaching en competentiemanagement.
Wilt u meer weten, nodig ik u uit voor een bezoek aan onze website. Via onderstaande gegevens kunt u mij bereiken voor advies en/of een offerte.
Met vriendelijke groet,
Karlijn Stoelinga
Business Associate
karlijn.stoelinga@competencefactory.nl
020-8515883
06-21499008
Amsterdam - Rotterdam - Utrecht
Geachte heer Doornebos,
Wij verzorgen al jaren dergelijke opleidingen en het voordeel van de in-company trainingen is dat u zelf tot in hoge mate mede kunt welke onderwerpen zullen worden behandeld.
Voor algemene informatie verwijzen wij graag naar onze website www.pont-opleidingen.nl.
Indien u contact met ons wilt opnemen, dan kunt ons mailen: pont.denhaag@gmx.net.
Met vriendelijke groeten,
Carel Boer
Instituut Pont
Beste Eric,
Wij verzorgen in-company trainingen op maat tegen een vriendelijke prijs. Met behulp van onze inventarisatieformulieren kunnen wij een goed advies geven over de te behandelen onderwerpen en de duur van de cursus. Indien gewenst kunnen wij ook adviseren over de verschillende niveau's van de cursisten.
Wij werken uitsluitend met uitstekende didactisch geschoolde docenten. Wij scoren gemiddelde dan ook ruim boven de 8.
Indien gewenst kun je ook laptops bij ons huren.
Bel of mail voor meer informatie.
Met vriendelijke groet,
Marianne Bakker
info@bakkercomputeropleidingen.nl
tel 0343-444919
Beste Eric,
U kunt bij ons terecht voor zowel 'openrooster' als 'maatwerk' incompany trainingen. Via onderstaande link komt u direct terecht op de pagina van deze training op onze website:
http://www.twice.nl/microsoft-office-2007/spr801/ms-excel-2007-nl-basis.aspx
Als u in plaats van de incompany training, toch voor de openrooster training kiest, dan wordt deze ook gegeven op onze locatie in Amsterdam.
Ik hoop u hiermee voldoende geïnformeerd te hebben, maar mocht u nog vragen hebben dan kunt u mij bereiken op 035-6466265.
Met vriendelijke groet,
Harald de Jong
Ik bied als ZZP-er zeer ervaren excel-expert trainingen in company aan tegen schappelijke prijs. (alles inclusief) voor meer zie www.officegeheimen.nl
Beste Eric,
Wij verzorgen al vele jaren pc-trainingen voor het bedrijfsleven op onze locatie in Hoogezand en in company door het hele land. Voor Excel 2007 hebben we ondertussen ook een e-learning omgeving waar deelnemers aan de hand van gesproken videos alle lessen (thuis bijv.) nog eens rustig door kunnen nemen. Werkwijze is: eigen tempo en op maat, basis en/of gevorderde onderdelen naar behoefte. Meer info op www.bbti.nl en www.pc-tutor.nl
Voorstel: 2 dagen van 9:30 - 16:00 / 16:30 Mogelijkheden op maandag, woensdag en vrijdag. Kosten € 2000 voor een groep t/m 8, € 200 meer voor iedere extra deelnemer. Inclusief boeken en usb-stick, geen verdere kosten.
Tel: 0598 390070 wietze@bbti.nl
Mvg,
Wietze Baron
Beste heer Doornebos,
Graag wil ik u ons zeer gebruiksvriendelijke AUDIOVISUELE Excel trainingen onder de aandacht brengen. Een systeem dat mag buigen op een zeer goede reputatie, al lange tijd uitgetest en geperfectioneerd. U en uw collega's luisteren individueel de CD's af en binnen zeer korte tijd maakt u allen op uw eigen tempo het programma gemakkelijk en doeltreffend eigen.
Neemt u eens een kijkje op www.ip-computer-training-centrum.nl waar ik en al mijn ca. 35 collega's in het land zich presenteren.
U zorgt voor de computers in dit geval. Wij zorgen voor de cd's en de trainingsboeken en een zeer deskundige docent voor al uw vragen. Daarnaast kunnen wij als u daaraan behoefte heeft korte klassikale instructies aan uw groep geven. Ook zijn evenuteel volledige klassikale lessen mogelijk.
Hallo Eric,
Als zelfstandig docent geef ik geregeld dit type trainingen bij klanten.
In overleg bepalen we het programma en de planning. Ik maak gebruik van een elektronische leeromgeving, waar uitleg en oefeningen staan, die als naslag kunnen worden gebruikt.
Meer informatie over mij en mijn bedrijf, kun je vinden op mijn website.
Mochten er nog vragen zijn of onduidelijkheden, dan zal ik die graag beantwoorden.
Ik ben benieuwd naar je reactie!
Met vriendelijke groet,
Yvonne van Lingen
Zaandam
http://www.yvl.nl
06-12424144
PS (zie bovenstaande reactie).: Graag nodig ik je uit voor een proefles EXCEL 2007 Gevorderden. Op afspraak kan ik jou of een collega ons audiovisuele systeem op locatie vrijblijvend laten uitproberen. Zo weet je waarvoor je kiest! Ik ben zelf woonachtig in Amsterdam-Noord en kan dus op korte termijn een afspraak maken.
met vriendelijke groet,
Ria Rooker
IP Computer Training Centrum Vestiging Diemen
Geachte heer Doornebos,
Ons trainingscentrum verzorgt zowel in-company (groeps-)trainingen als individuele pc trainingen. Wij komen graag geheel vrijblijvend bij u onlangs voor het inventariseren van uw wensen.
Bij de in-companytraining kunnen standaard lessen worden gegeven of kan gekozen worden voor een maatwerktraining en zal in maximaal 4 dagdelen de stof worden behandeld en uitgebreid geoefend. Bel..en wij komen graag bij u langs voor een vrijblijvend gesprek of offerte.
Met vriendelijke groet
Franca v.d. Bosch
Info@ip-leiden.nl
071-5120102
Geachte heer Doornebos,
Dirksen Opleidingen heeft ruim 40 jaar opleidingskundige ervaring in zowel het geven van trainingen als complete opleidingen in het MBO en HBO. Voor vele bedrijven hebben wij maattrajecten geleverd voor alle Microsoft appilcaties. Ik denk dat wij zeker voor uw organisatie een goed voorstel kunnen maken, waarin wij een hoge kwaliteit leveren qua training, en wat qua prijs ook niet te duur hoeft te zijn.
Graag zou ik met u in contact willen komen om passend opleidingsvoorstel te kunnen maken.
Met vriendelijke groet,
Tamara Koster
Opleidingsadviseur
Dirksen Opleidingen
026-3544644
Beste Eric,
Onze training Expert in Financial Excel is wellicht een interessante overweging. U kunt deze vinden op http://www.training.nl/financieel-management-trainingen/trainingen/expert-in-financial-excel
Mocht u hier vragen over hebben, kunt u mij altijd bereiken via 088-5560585.
Met vriendelijke groet,
Wouter de Vries
Geachte heer Doornebos,
Onze business unit Schoevers Training en Advies komt graag bij u langs om advies op maat te geven. Wij zorgen dat ieder individu in de training zijn of haar persoonlijke ontwikkelbehoefte kenbaar kan maken en dat de trainer hier op inspeelt.
Onze trainingen Excel maken wij ook op maat, middels een persoonlijk/individuele intake. Wij plannen deze training in overleg en koppelen de theorie aan jullie persoonijke praktijksituatie. Jullie eigen cases zijn dus ons uitgangspunt.
U kunt mij bellen of mailen voor een persoonlijke en vrijblijvende afspraak.
Met vriendelijke groet,
SCHOEVERS TRAINING EN ADVIES / SPECS
Tessa Hoekstra
senior accountmanager
Papiermolen 10
3994 DK HOUTEN
(030) 280 87 70
(06) 55 77 77 31
Bezoek ook eens onze website: www.schoevers.nl