- Niveau:
- MBO
- Kosten:
- € 995,- Prijsinformatie
- Totale lesduur:
- 2 dagen
- Max. deelnemers:
- 6
Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:
Arjan Prinsen
“onze trainer was Ronald Jonker.
ik vond het een zeer fijne man om mee samen te werken. duidelijk van uiteg,een luisterend oor voor iedereen waa”
Je stuurt een kleine groep medewerkers aan terwijl je zelf actief meewerkt. Je bent collega en leidinggevende tegelijk en je wilt meer halen uit jouw leidinggevende rol? In deze training leer je gesprekstechnieken aan om jouw medewerkers te instrueren, motiveren en waar nodig te corrigeren, maar ook leidinggeven. Je stemt jouw aanpak af op de verschillende persoonlijkheden uit jouw team. De "meewerkend voorman" m/v heeft een lastige rol. Enerzijds werkt hij mee in de groep en wil hij hier ook graag bij horen en anderzijds heeft hij een sturende rol en moet zich "boven de groep" plaatsen - leidinggeven. Deze training is gericht op een professionele invulling van deze rol.
Programma:
Resultaat
XL10 Training is een CEDEO-erkend trainingsinstituut. Van alle Nederlandse trainingsbureaus zijn slechts 5,4% CEDEO-erkend. Alleen bureaus met een meer dan gemiddelde performance komen in aanmerking voor dit keurmerk.
De CEDEO-erkenning is een zware. onafhankelijke audit, uitgevoerd door Stichting CEDEO. De toetsing is door de jaren heen steeds strenger geworden en de kwaliteit van de erkenning groeit mee. Elke 2 jaar wordt de erkenning onderworpen aan een heronderzoek.
Gemiddeld cijfer voor Leidinggeven voor de meewerkende voorman
Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij XL10 Training. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.
Vergelijk 26.830 trainingen en opleidingen in Leidinggeven
XL10 Training
€ 995,- | 2 dagen |
Schouten & Nelissen
€ 2.345,- |
Boertiengroep
€ 1.745,- | 3 dagen
IMK Opleidingen BV
€ 795,- | 2 dagen |
Van den Berg Training & Advies
€ 1.495,- | 3 dagen |
Horizon Training & Ont…
€ 2.595,- | 5 dagen |
IMK Opleidingen BV
€ 795,- | 2 dagen |
ICM Opleidingen & Trainingen
€ 1.395,- | 3 dagen |
Extra Trainers
€ 345,- | 2 dagen |
Vergouwen Overduin
€ 1.725,- | 3 dagen |
MKB Cursus & Training
€ 675,- | 2 dagen |
MKB Cursus & Training
€ 375,- | 1 dag |
IMK Opleidingen BV
€ 795,- | 2 dagen |
Xzellent - Training | Coaching
€ 975,- | 2 dagen |
XL10 Training
€ 995,- | 2 dagen
Boertiengroep
€ 2.150,- | 3 dagen
Scheidegger Opleidingen
€ 790,- | 3 dagen
Plieger Training bv
€ 450,- | 1 dag
IPV Opleiding & Training
€ 750,- | 2 dagen
Communicerenenzo
€ 995,- | 3 dagen
FMH
€ 950,- | 2 dagen
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven