Masterclasses Data Science
Startdata en plaatsen
placeDen Bosch 8 apr. 2021 tot 1 jul. 2021Toon rooster event 8 april 2021, 16:00-20:00, Den Bosch, Masterclasses Data Science 2021 event 22 april 2021, 16:00-20:00, Den Bosch, Masterclasses Data Science 2021 event 20 mei 2021, 16:00-20:00, Den Bosch, Masterclasses Data Science 2021 event 3 juni 2021, 16:00-20:00, Den Bosch, Masterclasses Data Science event 17 juni 2021, 16:00-20:00, Den Bosch, Masterclasses Data Science event 1 juli 2021, 16:00-20:00, Den Bosch, Masterclasses Data Science |
Beschrijving
Deze Masterclasses zijn bedoeld voor mensen werkzaam in de actuariële of financiële sector en meer weten over Data Science en de toepassingsmogelijkheden binnen uw organisatie.
Doel
Het Actuarieel Instituut en Tilburg University verzorgen sinds 2018 de masterclasses Data Science, gericht op professionals in de financiële en actuariële sector.
Na het volgen van deze reeks Masterclasses heeft u goed inzicht in de bruikbaarheid en functionaliteit van Data Science in de actuariële en financiële sector.
U krijgt:
* een overzicht van de Data Science technologie met een vertaalslag naar organisaties in de financiële sector
* een introductie in
* interactieve data visualisatie
* in data engineer…
Veelgestelde vragen
Er zijn nog geen veelgestelde vragen over dit product. Als je een vraag hebt, neem dan contact op met onze klantenservice.
Deze Masterclasses zijn bedoeld voor mensen werkzaam in de actuariële of financiële sector en meer weten over Data Science en de toepassingsmogelijkheden binnen uw organisatie.
Doel
Het Actuarieel Instituut en Tilburg University verzorgen sinds 2018
de masterclasses Data Science, gericht op professionals in de
financiële en actuariële sector.
Na het volgen van deze reeks Masterclasses heeft u goed inzicht in
de bruikbaarheid en functionaliteit van Data Science in de
actuariële en financiële sector.
U krijgt:
* een overzicht van de Data Science technologie met een vertaalslag
naar organisaties in de financiële sector
* een introductie in
* interactieve data visualisatie
* in data engineering voor het operationaliseren van
datastromen
* in machine learning
* inzicht in het juridisch juist verwerken van de beschikbare data
(privacyrecht)
* een overzicht van de valkuilen bij het gebruik van Data
Science
Pre-masterclass
Wilt u eerst een introductie hebben op hoe Blockchain en andere
gedistribueerde databases werken en grip krijgen op de terminologie
binnen DataScience? Volg dan op 29 juni 2020 de pre-masterclass
Webinar Blockchain, zoveel meer dan Bitcoin van Prof. dr. Eddy
Vaassen RA.
Studeren aan het AI
Met onze opleidingen, leergangen en Permanente Educatie geven wij invulling aan wat vandaag de dag van een actuariële professional wordt gevraagd. Productontwikkeling, risicomanagement (ERM), waardering, accounting & control zijn binnen onze opleidingen de hoofdthema’s, die aan de hand van theorie en praktijk ‘getraind’ worden. Het gaat niet alleen om kennis en kunde, juist de competentie om het uit te leggen en er over te kunnen debatteren en discussiëren (soft skill) met collega’s of de Raad van Bestuur, is voor actuariële professionals steeds belangrijker.
Studeren aan het Actuarieel Instituut betekent:
- flexibel studeren in deeltijd
- theorie direct toepasbaar in de praktijk
- virtual campus
- weblectures
- docenten en experts uit het beroepenveld
Onze docenten
Het AI onderhoudt nauwe banden met het actuariële beroepenveld, de financiële sector en de academische wereld. De meerderheid van onze docenten is werkzaam (geweest) in de financiële sector en heeft affiniteit met de actuariële (en/of aanpalende en relevante) praktijk.
Blijf op de hoogte van nieuwe ervaringen
Deel je ervaring
Heb je ervaring met deze cursus? Deel je ervaring en help anderen kiezen. Als dank voor de moeite doneert Springest € 1,- aan Stichting Edukans.Er zijn nog geen veelgestelde vragen over dit product. Als je een vraag hebt, neem dan contact op met onze klantenservice.