Pega Business Architect Infinity 2025 training

Niveau
TijdsduurinfoDe tijd die nodig is voor een leerinterventie (bijv. één maand, met een studiebelasting van 32 uur)
StudiebelastinginfoDe totale tijdsinvestering die van een deelnemer wordt verwacht, bestaande uit lesuren en uren voor zelfstudie voor het gehele leertraject.
Locatie
Op locatie
Startdatum en plaats

Pega Business Architect Infinity 2025 training

BPM Company
Logo van BPM Company

Tip: meer info over het programma, prijs, en inschrijven? Download de brochure!

Startdata en plaatsen
placeUtrecht
23 sep. 2026 tot 8 okt. 2026
Toon rooster
event 23 september 2026, 09:00-17:00, Utrecht, Lesdag 1
event 30 september 2026, 09:00-17:00, Utrecht, Lesdag 2
event 8 oktober 2026, 09:00-17:00, Utrecht, Lesdag 3
Beschrijving

Pega Business Architect Infinity 2025

Wil je als Business Architect een sleutelrol spelen in digitale transformatie projecten? In de Pega Business Architect Infinity ’25 training leer je hoe je bedrijfsprocessen, klantbehoeften en organisatiedoelen vertaalt naar slimme en schaalbare digitale oplossingen binnen het Pega Platform.

Doel

Na afronding van deze training beschik je over de kennis en vaardigheden om een actieve rol te spelen in Pega implementaties. Je leert hoe je business processen modelleert, applicatie functionaliteit definieert en effectief samenwerkt met development teams om succesvolle digitale oplossingen te realiseren.

Daarnaast vormt deze training een solide voorbereid…

Lees de volledige beschrijving

Veelgestelde vragen

Er zijn nog geen veelgestelde vragen over dit product. Als je een vraag hebt, neem dan contact op met onze klantenservice.

Nog niet gevonden wat je zocht? Bekijk deze onderwerpen: Pega, Java, Veilig werken, Heftruckcertificaat en Hoogwerker.

Pega Business Architect Infinity 2025

Wil je als Business Architect een sleutelrol spelen in digitale transformatie projecten? In de Pega Business Architect Infinity ’25 training leer je hoe je bedrijfsprocessen, klantbehoeften en organisatiedoelen vertaalt naar slimme en schaalbare digitale oplossingen binnen het Pega Platform.

Doel

Na afronding van deze training beschik je over de kennis en vaardigheden om een actieve rol te spelen in Pega implementaties. Je leert hoe je business processen modelleert, applicatie functionaliteit definieert en effectief samenwerkt met development teams om succesvolle digitale oplossingen te realiseren.

Daarnaast vormt deze training een solide voorbereiding op het officiële Pega Certified Business Architect (PCBA) certificeringsexamen.

Inhoud

Tijdens de training ontdek je de mogelijkheden van App Studio, waarmee je low-code applicaties ontwikkelt die organisaties helpen hun digitale transformatie te versnellen. Je leert hoe Pega’s Center-Out™ architectuur de basis vormt voor efficiënte en schaalbare applicatiestructuren en hoe de Blueprint Delivery Methodology binnen Pega Infinity ’25 ervoor zorgt dat business requirements direct worden vertaald naar workflows, case lifecycles en datamodellen.

Daarnaast maak je kennis met Constellation, Pega’s moderne UI-architectuur voor bedrijfsapplicaties. Ook leer je hoe Pega Blueprint, de AI-ondersteunde SaaS-oplossing van Pega, kan worden ingezet om applicaties sneller en slimmer te ontwerpen.

Gedurende de training werk je aan praktijkgerichte oefeningen waarin je leert hoe je bedrijfsprocessen analyseert, case lifecycles ontwerpt en digitale oplossingen structureert die aansluiten op complexe bedrijfsomgevingen. Hierdoor ontwikkel je niet alleen kennis van het Pega Platform, maar ook de vaardigheden om business requirements effectief te vertalen naar concrete applicatie ontwerpen.

Blended Learning

Deze training wordt verzorgd in een blended learning format, waarbij zelfstudie wordt gecombineerd met klassikale trainingsdagen.

Voorafgaand aan elke klassikale trainingsdag bestuderen deelnemers zelfstandig de bijbehorende leerstof online. Tijdens de trainingsdag wordt deze stof vervolgens klassikaal behandeld in samenvattende vorm. Daarbij lichten we belangrijke onderwerpen toe, geven we relevante praktijkvoorbeelden en bespreken we de bijbehorende oefeningen.

Om de klassikale trainingstijd, en daarmee de kosten, te beperken, biedt BPM Company deze blended learning variant aan. Voor deelnemers zonder of met beperkte ontwikkelervaring wordt deze vorm van training sterk aanbevolen.

Het klassikale gedeelte helpt deelnemers de lesstof beter te begrijpen dankzij de uitleg van een ervaren Pega consultant, groepsdiscussies, praktische oefeningen, het delen van praktijkervaringen en persoonlijke begeleiding waar nodig.

Informatie training

Doelgroep

  • Business Architecten, Business Analysts, Business Users, Quality Assurance en Project Managers.

Toelatingseisen

  • Voor het volgen van deze opleiding gelden geen specifieke toelatingseisen.

Voorbereiding

  • Ter voorbereiding op elke klassikale lesdag bestuderen deelnemers vooraf de bijbehorende lesstof van de Pega Business Architect training via de Pega Academy.

 Duur

  • 3 klassikale lesdagen

Lestijden

  • 09:00u – 17:00u

Kosten open inschrijving

  • € 1800,- p.p. excl. btw.
  • De deelnameprijs is inclusief lesmateriaal en lunch. De kosten voor het Pega examen zijn niet inbegrepen.

Kosten in-house

  • Neem gerust contact met ons op om de mogelijkheden voor een in-company training bij uw organisatie te bespreken.

Locatie

  • De training wordt aangeboden op locatie bij uw organisatie, online of bij BPM Company in Utrecht.

Taal

  • Het trainingsmateriaal is in het Engels.
  • De training kan worden verzorgd in zowel Nederlands als Engels.

Studiemateriaal

  • Het studiemateriaal voor deze training is beschikbaar via de Pega Academy.

 Examenvoorbereiding

  • De klassikale training omvat tevens examenvoorbereiding. Uit ervaring weten we dat een aanzienlijk aantal deelnemers dat een Pega training volgt, het bijbehorende examen uiteindelijk niet aflegt of niet haalt. Dit komt mede doordat de examens technisch van aard zijn en de Engelstalige vraagstelling vaak als uitdagend wordt ervaren.
  • Dankzij onze gerichte examenvoorbereiding is het slagingspercentage voor het Pega Certified Business Architect examen onder onze deelnemers aanzienlijk verhoogd. Dit vormt een belangrijk onderdeel waarmee wij ons positief onderscheiden van andere trainingspartners.

Certificering

  • Na het doorlopen van de training ben je grotendeels voorbereid op het gelijknamige PCBA (Pega Certified Business Architect) examen, waarbij afhankelijk per kandidaat nog zelfstudie nodig is om het examen te halen.
  • Wanneer je slaagt, ontvangt je het officiële Pega Business Architect certificaat. 

Eerst volgende uitvoering

Klassikale lesdag 1:          woensdag 23 september 2026

Klassikale lesdag 2:          woensdag 30 september 2026

Klassikale lesdag 3:          donderdag 8 oktober 2026

Heb je interesse in deze training maar kun je niet deelnemen op de genoemde data? Laat het ons gerust weten, we denken graag met je mee om een passende oplossing te vinden.

Blijf op de hoogte van nieuwe ervaringen
Er zijn nog geen ervaringen.
  • Vraag informatie aan over deze training. Je ontvangt vanaf dan ook een seintje wanneer iemand een ervaring deelt. Handige manier om jezelf eraan te herinneren dat je wilt blijven leren!
  • Bekijk gerelateerde producten mét ervaringen: Pega.
Deel je ervaring
Heb je ervaring met deze cursus? Deel je ervaring en help anderen kiezen. Als dank voor de moeite doneert Springest € 1,- aan Stichting Edukans.

Er zijn nog geen veelgestelde vragen over dit product. Als je een vraag hebt, neem dan contact op met onze klantenservice.

Download gratis en vrijblijvend de informatiebrochure

(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)

Heb je nog vragen?

(optioneel)

Aanmelden voor nieuwsbrief

We slaan je gegevens op om je via e-mail en evt. telefoon verder te helpen.
Meer info vind je in ons privacybeleid.