Time Management

Niveau
Totale lesduur
8,7
Gemiddeld cijfer voor Time Management
Gebaseerd op 2.859 ervaringen Lees alle ervaringenchevron_right
Marja Snelleman
starstarstarstarstar
Secretaresse
10
Time Management

"Een zeer inspirerende cursus!! Je krijgt veel handige informatie. De opbouw van de dag is prima! De leraar is zeer goed! Aan het eind van de cursus wil je snel beginnen om er zelf mee te gaan werken." - vri 24 mrt 2017 15:19:58 UTC

"Een zeer inspirerende cursus!! Je krijgt veel handige informatie. De opbouw van de dag is prima! De leraar is zeer goed! Aan het eind van de… alles lezen - vri 24 mrt 2017 15:19:58 UTC

Beschrijving

Time Management in 1 dag

Volg Nederlands best beoordeelde time management programma en krijg je werk en leven weer onder controle!

In het intensieve 1-daagse time management programma van Tijdwinst.com leer je hoe je jezelf op een praktische manier kunt wapenen tegen tijdgebrek, onrust, interrupties en de dagelijkse stortvloed aan informatie.

Kortom: alles wat je nodig hebt voor een druk én leuk (werk)leven!
 
Tip: dit populaire time management programma is ook beschikbaar op incompany basis om samen met je collega's te volgen bij jou op locatie.

Heb je dagelijks te maken met:

 • een overvolle inbox met e-mail, een lange todo-lijst en een drukke agenda
 • veel interrupties, afleidingen en on…

Lees de volledige beschrijving

Veelgestelde vragen

Heb je een vraag? Onze leeradviseurs helpen je graag. Bel ons op 085 7440830 of e-mail naar info@springest.nl.

Time Management in 1 dag

Volg Nederlands best beoordeelde time management programma en krijg je werk en leven weer onder controle!

In het intensieve 1-daagse time management programma van Tijdwinst.com leer je hoe je jezelf op een praktische manier kunt wapenen tegen tijdgebrek, onrust, interrupties en de dagelijkse stortvloed aan informatie.

Kortom: alles wat je nodig hebt voor een druk én leuk (werk)leven!
 
Tip: dit populaire time management programma is ook beschikbaar op incompany basis om samen met je collega's te volgen bij jou op locatie.

Heb je dagelijks te maken met:

 • een overvolle inbox met e-mail, een lange todo-lijst en een drukke agenda
 • veel interrupties, afleidingen en onderbrekingen in je werkomgeving
 • tijdgebrek en een onrustig gevoel over onaffe zaken
 • het uitstellen van grote klussen
 • stapels informatie
 • moeite met prioriteiten stellen, plannen en overzicht houden
 • je denkt meer AAN je werk dan OVER je werk

Dit is wat je bereikt met ons 1-daagse programma

Leer binnen 1 dag (!) een praktisch en compleet time management systeem waarmee je flexibel en ontspannen kunt werken in de moderne veeleisende werkomgeving. De volgende resultaten staan centraal in deze training:

 • werk slimmer en bespaar tijd met behulp van de meest actuele time management technieken
 • ervaar meer controle en overzicht in je dagelijkse werk en leven
 • werk gerichter met meer concentratie
 • beheer je digitale (en papieren) informatie op een toegankelijke wijze
 • reken af met onrust en stress over je werk

Inhoud 1-daags programma

Een time management programma hoeft absoluut niet saai of onpraktisch te zijn. Dat zul je ervaren tijdens ons 1-daagse programma over time management, dat boordevol zitten met praktische tips en technieken op het gebied van:

 • slim omgaan met de dagelijkse stroom van e-mail, papierwerk en verzoeken
 • slim gebruik maken van Microsoft Outlook, Groupwise, Lotus Notes of Google Apps
 • leer alles over onze uitgebreide ervaring met alle actuele time management methodes en invalshoeken
 • effectief plannen en prioriteiten stellen, zonder flexibiliteit te verliezen
 • grip krijgen op interrupties, afleidingen en onderbrekingen
 • slim inzetten van moderne communicatiehulpmiddelen
 • effectief communiceren met collega’s en het opstellen van een communicatie etiquette
 • omgaan met uitstelgedrag en voornemens m.b.t. lange termijn acties en projecten
 • geconcentreerd werken met minder onderbrekingen en afleiding (ook in een kantoortuin)
 • het creëren van een optimaal werkproces om te komen tot meer overzicht en minder stress
 • informatiebeheer en archiveren, zowel digitaal als papier
 • het optimaal benutten van je werkomgeving (ook wanneer je werkt in een werkomgeving met flexibele werkplekken)

Aanpak

Je wilt graag binnen 1 dag zoveel mogelijk actuele en praktische time management technieken leren die je de dag erna direct kunt toepassen om meer rust, overzicht en plezier in je werk te kunnen ervaren.

Onbeperkte follow-up

1 maand, 3 maanden of 6 maanden follow-up? Veel te kort! Uit eigen ervaring weten we dat effectief time management een levenslang leerproces is. Daarom nemen wij onze taak en jouw investering heel serieus: we bieden je gratis onbeperkte follow-up aan na deelname aan onze 1-daagse training.

Kosten

De kosten voor deze geheel verzorgde 1-daagse training inclusief lunch, alle cursusmaterialen en onbeperkte follow-up bedragen € 395,- excl. BTW. Bij inschrijving met meerdere deelnemers ontvang je aantrekkelijke kortingen, zie hiervoor de kortingspagina op onze website tijdwinst.com.

Beste Opleider van Nederland 2013 & 2014

Wij zijn uitgeroepen tot ‘Beste Opleider van Nederland 2013 & 2014’ in de categorie persoonlijke effectiviteit. Je volgt dus niet zomaar een time management programma, maar het best beoordeelde met de meeste tevreden deelnemers!

100% tevredenheidsgarantie

Als je het beloofde resultaat niet behaalt, dan is dit voor ons risico. Onze tevredenheidsgarantie geldt zowel voor onze 1-daagse open trainingen als onze 1-daagse in-company programma's.

Hoe werkt de tevredenheidsgarantie?

Indien de beoogde resultaten naar aanleiding van de deelname aan ons 1-daagse trainingsprogramma niet naar wens behaald zijn, ontvang je van ons persoonlijke begeleiding totdat het resultaat naar tevredenheid behaald is.

Extra service: blijf altijd up-to-date

Als extra service mogen alle deelnemers aan onze 1-daagse open trainingen en 1-daagse in-company trainingen de rest van hun leven dezelfde training in de vorm van onze maandelijkse open training tegen kostprijs keer op keer weer volgen. Onze programma's worden continu doorontwikkeld, hiermee blijf je dus altijd up-to-date met de laatste nieuwe technieken en inzichten.

CEDEO erkend

TIJDwinst.com gaat voor kwaliteit en daarin worden wij officieel erkend door de onafhankelijke keuringsinstantie CEDEO. Meer dan 99,4 % (!) van onze klanten is tevreden tot zeer tevreden over ons. Op deze uitzonderlijk hoge score zijn we natuurlijk heel erg trots!

Neem een vrijblijvende optie of schrijf je vandaag nog in en krijg je werk en leven weer onder controle met de 1-daagse cursus van Tijdwinst.com

8,7
Gemiddeld cijfer voor Time Management
Gebaseerd op 2.859 ervaringen
Marja Snelleman
starstarstarstarstar
Secretaresse
10
Time Management

"Een zeer inspirerende cursus!! Je krijgt veel handige informatie. De opbouw van de dag is prima! De leraar is zeer goed! Aan het eind van de cursus wil je snel beginnen om er zelf mee te gaan werken." - vri 24 mrt 2017 15:19:58 UTC

"Een zeer inspirerende cursus!! Je krijgt veel handige informatie. De opbouw van de dag is prima! De leraar is zeer goed! Aan het eind van de… alles lezen - vri 24 mrt 2017 15:19:58 UTC

Esther Gulinski
starstarstarstarstar
Marketing Communication Coordinator Thetford
10
Time Management

"De cursus Time Management was van A tot Z interessant. Veel geleerd en vooral ook veel praktische tips meegekregen die goed toepasbaar zijn. De trainer nam ook de tijd om vragen goed te beantwoorden en hij maakte de training interactief, waardoor de dag voorbij vloog." - vri 24 mrt 2017 12:18:28 UTC

"De cursus Time Management was van A tot Z interessant. Veel geleerd en vooral ook veel praktische tips meegekregen die goed toepasbaar zijn.… alles lezen - vri 24 mrt 2017 12:18:28 UTC

Frank de Korte
starstarstarstarstar
Productmanager
10
Time Management

"Hele leerzame dag geweest. Veel praktische, bruikbare tips en tricks meegekregen. Vandaag al direct mee aan de gang gegaan. David brengt de dingen op een leuke, amusante en leerzame manier." - vri 24 mrt 2017 11:16:37 UTC

"Hele leerzame dag geweest. Veel praktische, bruikbare tips en tricks meegekregen. Vandaag al direct mee aan de gang gegaan. David brengt de … alles lezen - vri 24 mrt 2017 11:16:37 UTC

Loraine van Huenestein
starstarstarstarstar_border
Online marketeer
8
Time Management

"Ik vond de cursus heel erg goed aansluiten op het dagelijks leven, zowel privé als zakelijk. Er werden erg goede tips gegeven die direct toegepast konden worden. Bijvoorbeeld de tip omtrent praktisch gebruik van Outlook. Daarnaast werden er handige tools uitgelegd die kunnen helpen bij het efficiënt managen van je tijd. " - vri 24 mrt 2017 10:04:34 UTC

"Ik vond de cursus heel erg goed aansluiten op het dagelijks leven, zowel privé als zakelijk. Er werden erg goede tips gegeven die direct toe… alles lezen - vri 24 mrt 2017 10:04:34 UTC

Resi Vanmoortel
starstarstarstarstar_half
Quotation Engineer
9
Time Management

"Zeer acurate training met interacite naar de groep toe.
Praktische tips dat je onmiddellijk kan gebruiken zoals 1 op 1 lijsten in outlook, organisatie van je eigen cockpit en de zero INBOX in outlook.
" - vri 24 mrt 2017 10:02:27 UTC

"Zeer acurate training met interacite naar de groep toe. Praktische tips dat je onmiddellijk kan gebruiken zoals 1 op 1 lijsten in outlook, … alles lezen - vri 24 mrt 2017 10:02:27 UTC

Ted Bruijn
starstarstarstarstar
beleidsmedewerker
10
Time Management

"Fijn, een zeer compacte training timemanagement! Trainer die de sfeer in onze groep van collega's en de context van ons werk goed aanvoelde. Bovendien heel bruikbare adviezen, die twee dagen na de training daadwerkelijk zijn toegepast.
Dus voortaan zelf koffie halen ;-)" - don 23 mrt 2017 16:46:43 UTC

"Fijn, een zeer compacte training timemanagement! Trainer die de sfeer in onze groep van collega's en de context van ons werk goed aanvoelde.… alles lezen - don 23 mrt 2017 16:46:43 UTC

Robert Hofman
starstarstarstarstar
Medewerker Inside Sales
10
Time Management

"Het was een nuttige en leerzame sessie, waarin ik nieuwe inzichten heb opgedaan. Met name het werken vanuit 'de cockpit' en het leegmaken van de mailbox/direct inplannen van mails als taken is voor mij een nieuwe manier van werken. Wel geeft het meteen al meer rust, heb ik gemerkt. Veel fijner ook om niet de dag te beginnen met een volle mailbox." - don 23 mrt 2017 07:55:34 UTC

"Het was een nuttige en leerzame sessie, waarin ik nieuwe inzichten heb opgedaan. Met name het werken vanuit 'de cockpit' en het leegmaken va… alles lezen - don 23 mrt 2017 07:55:34 UTC

Sandra Mottier
starstarstarstarstar_border
beleidsmedewerker
8
Time Management

"Een heel goed opgebouwde cursus om kritisch te kijken wat je nu eigenlijk uit gewoonte doet en hoe je het beter, handiger en vooral effienter kunt organiseren. Een fijne cursusleider doe ruimte bood voor input uit de groep, een prettige sfeer gecreeerde waarin er af en toe gelachen kon worden. " - woe 22 mrt 2017 09:25:39 UTC

"Een heel goed opgebouwde cursus om kritisch te kijken wat je nu eigenlijk uit gewoonte doet en hoe je het beter, handiger en vooral effiente… alles lezen - woe 22 mrt 2017 09:25:39 UTC

Gerda Rijke
starstarstarstarstar_border
beleidsadviseur Jeugd en Veiligheid
8
Time Management

"fijne structuur in de training. veel tips en trucs die goed in te passen zijn in de dagelijkse praktijk. geeft overzicht en handvatten. goede interactie met de trainer. mooie aanvulling op wat al goed ging. " - woe 22 mrt 2017 07:43:20 UTC

"fijne structuur in de training. veel tips en trucs die goed in te passen zijn in de dagelijkse praktijk. geeft overzicht en handvatten. goed… alles lezen - woe 22 mrt 2017 07:43:20 UTC

Tibo Jansingh
starstarstarstarstar_border
Founder at KleurRijker
8
Time Management

"De training is bijzonder praktisch: het zijn veel concrete tools en tips die je helpen bij het houden van overzicht. Het is allemaal geen hogere wiskunde, maar de toepasbaarheid in het dagelijkse leven (zowel werk als privé) is groot." - din 21 mrt 2017 14:00:06 UTC

"De training is bijzonder praktisch: het zijn veel concrete tools en tips die je helpen bij het houden van overzicht. Het is allemaal geen ho… alles lezen - din 21 mrt 2017 14:00:06 UTC

Pieter Timmermans
starstarstarstarstar_half
Senior QC Technician
9
Time Management

"Super goede timemanagement cursus met veel praktische handvatten! Ik heb geleerd dat ik uitstelgedrag kan aanpakken door slimme takenlijsten. Ik heb ook inzichten verworven om mijn outlook beter in te richten zodat het me juist overzicht geeft i.p.v. afleiding. " - maa 20 mrt 2017 20:25:13 UTC

"Super goede timemanagement cursus met veel praktische handvatten! Ik heb geleerd dat ik uitstelgedrag kan aanpakken door slimme takenlijsten… alles lezen - maa 20 mrt 2017 20:25:13 UTC

de Rijk
starstarstarstarstar_half
Operations Manager
9
Time Management

"Het is een interessante training waarbij je een hoop tips en trucks krijgt waardoor je snel aan de slag kan gaan. Ik ben de volgende dag gelijk actief aan de slag gegaan met een aantal van deze tips en trucks. " - maa 20 mrt 2017 12:27:05 UTC

"Het is een interessante training waarbij je een hoop tips en trucks krijgt waardoor je snel aan de slag kan gaan. Ik ben de volgende dag gel… alles lezen - maa 20 mrt 2017 12:27:05 UTC

Karim Farrahi
starstarstarstarstar_half
Onderwijs Intercedent bij Metafoor Onderwijs, ALTIJD OP ZOEK NAAR DOCENTEN! 06-5201.5384
9
Time Management

"Een zeer interessante en informatieve training van Tim van Oosterhout, een succesvol ondernemer die de tijd neemt om zijn ervaringen en tip en tricks te delen. Praktische info, logische opbouw, kan heel boeiend vertellen en stelt de juiste vragen. Kom je soms om in het werk, passen 8 uur niet meer in een werkdag en loop je vaak achter de werkzaamheden aan? Dan kan ik Tijdwinst zeker aanraden! " - maa 20 mrt 2017 09:16:22 UTC

"Een zeer interessante en informatieve training van Tim van Oosterhout, een succesvol ondernemer die de tijd neemt om zijn ervaringen en tip … alles lezen - maa 20 mrt 2017 09:16:22 UTC

Willy van Dijk-pieters
starstarstarstarstar
Assistent projectleider
10
Time Management

"Ik vond het een hele fijne en leerzame 1 daagse cursus. Heb hier echt baat bij gehad en nog steeds bezig om dingen te veranderen. Zou hem zeker aanraden bij andere collega's" - maa 20 mrt 2017 08:32:47 UTC

"Ik vond het een hele fijne en leerzame 1 daagse cursus. Heb hier echt baat bij gehad en nog steeds bezig om dingen te veranderen. Zou hem ze… alles lezen - maa 20 mrt 2017 08:32:47 UTC

Loraine van Huenestein
starstarstarstarstar
Medewerker Online Marketing en Sales
10
Time Management

"Een erg leuke, interactieve cursus met voorbeelden die zeer herkenbaar zijn. Tijdens de cursus worden handige tips gegeven die direct toepasbaar zijn. Ook de oefeningen die tijdens de cursus aan bod komen maken veel duidelijk." - maa 20 mrt 2017 08:24:11 UTC

"Een erg leuke, interactieve cursus met voorbeelden die zeer herkenbaar zijn. Tijdens de cursus worden handige tips gegeven die direct toepas… alles lezen - maa 20 mrt 2017 08:24:11 UTC

jorg eurlings
starstarstarstarstar_half
Inkoper
9
Time Management

"Erg inspirerende training waarin tools worden verstrekt om de schaarse tijd die er is goed te kunnen indelen waardoor je meer werk kunt verzetten en altijd bent voorbereid op wat komen gaat." - woe 15 mrt 2017 14:11:42 UTC

"Erg inspirerende training waarin tools worden verstrekt om de schaarse tijd die er is goed te kunnen indelen waardoor je meer werk kunt verz… alles lezen - woe 15 mrt 2017 14:11:42 UTC

Pieta Menage
starstarstarstarstar_border
Docent
8
Time Management

"De training was erg zinvol met goede tips om je planning,taken op orde te krijgen, dus rust in je hoofd.
Er waren wel tips waar ik niet zoveel aan had, zoals de to do app" - woe 15 mrt 2017 10:07:30 UTC

"De training was erg zinvol met goede tips om je planning,taken op orde te krijgen, dus rust in je hoofd. Er waren wel tips waar ik niet zov… alles lezen - woe 15 mrt 2017 10:07:30 UTC

Klaassen
starstarstarstarstar_half
9
Time Management

"Veel tips en duidelijke uitleg erbij. Er werd rekening gehouden met het feit dat ik student ben. Hij legde alles tips uit en gaf voorbeelden voor hoe ik dat kan toepassen tijdens me studie. Kleine groep waardoor er tijd is voor iedereen. De training is goed geregeld en is dus bedoeld voor iedereen. " - din 14 mrt 2017 19:57:18 UTC

"Veel tips en duidelijke uitleg erbij. Er werd rekening gehouden met het feit dat ik student ben. Hij legde alles tips uit en gaf voorbeelden… alles lezen - din 14 mrt 2017 19:57:18 UTC

Vinken
starstarstarstarstar_half
Projectcoordinator/ cursuscoordinator
9
Time Management

"Ik vond het een hele leuke dag. Heb weer nieuwe dingen geleerd die vast zullen helpen om nog meer grip te krijgen op mijn beschikbare tijd. Zowel op mijn werk als ook voor thuis." - din 14 mrt 2017 15:05:12 UTC

"Ik vond het een hele leuke dag. Heb weer nieuwe dingen geleerd die vast zullen helpen om nog meer grip te krijgen op mijn beschikbare tijd. … alles lezen - din 14 mrt 2017 15:05:12 UTC

Wouter Dekker
starstarstarstarstar
organisatieadviseur en managementtrainer
10
Time Management

"Heel veel nuttige tips en tools om effectiever om te gaan met tijd, die de trainer zelf ook gebruikt. 'He walks the talk'. Dat maakte de training erg geloofwaardig en zette mij aan om er ook écht mee aan de slag te gaan." - din 14 mrt 2017 12:50:16 UTC

"Heel veel nuttige tips en tools om effectiever om te gaan met tijd, die de trainer zelf ook gebruikt. 'He walks the talk'. Dat maakte de tra… alles lezen - din 14 mrt 2017 12:50:16 UTC

Heb je een vraag? Onze leeradviseurs helpen je graag. Bel ons op 085 7440830 of e-mail naar info@springest.nl.

Vraag nu gratis en vrijblijvend informatie aan:

Aanhef
(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)