Met welke HBO-opleiding kan ik bedrijfsinstructeur of -trainer worden?
Vraag gesteld door Roberto:
Onderwerp: De opleiding die ik zoek is een opleiding op HBO nivo welke mij instaat brengt om en bedrijfsinstructeur- leraar-bedrijfstrainer te worden. Ik wil mensen graag begeleiden op hun gedrag individueel of binnen de groep. Een vorm hiervoor is denk ik bedrijfstrainer
Motivatie: Ik wil graag in een grotere organisatie werken en invloed uitoefenen op oa: bedrijfscultuur individuele kwaliteiten maar ook zorgdragen voor kwalieteitsverbetering van gastvriendelijheid, samenwerking etc.
Gedragsverandering: Wat ik graag wil leren is oa het volgende: geven van trainingen opzetten van trainingen begeleiden van individuen Criteria: mbo ccd en ruim 25 jaar leidingevende werkervaring binnen de horeca.
Verdere opmerkingen: Welke opleiding en/of welke stappen kan ik nemen
Antwoord door Marien van Westen:
Geachte heer Roberto,U zoekt een training opleiding op HBO niveau om bedrijfsinstructeur of bedrijfstrainer te worden. U wilt leren trainingen opzetten en geven, begeleiden van individuele medewerkers.
Springest heeft verschillende aanbieders op dit gebied:
MEC Training en Advies biedt open inschrijving en maatwerk trainingen trainersvaardigheden.
ISBW verzorgt een training in drie dagen om bedrijfstrainer te worden.
MKB cursus en training verzorgt een train de trainer voor beginnende trainers, die veel werkervaring, c.q. leidinggevende ervaring hebben en bedrijfstrainer willen worden.
Van den Broek en partners biedt een train de trainer programma voor docenten die vanuit hun vakkennis training geven en hun didactische vaardigheden willen aanscherpen.
Succes met het maken van uw keuze.
met vriendelijke groeten,
Marien van Westen
Trainersopleiding Erkend Post HBO : Train de trainer / Trainersvaardigheden + (18 dgn)
Is de Post HBO opleiding tot professioneel trainer iets voor jou? Wil je trainer worden? De TC Academy start twee keer per jaar een opleidi…
- BTW: Vrij van BTW
- Volledigheid prijs: Prijs is exclusief btw, verder geen extra kosten.
- Extra informatie: Literatuur en licenties t.w.v. € 300,- dienen apart aangeschaft te worden.
- BTW: Vrij van BTW
- Volledigheid prijs: Prijs is exclusief btw, verder geen extra kosten.
"Beste Roberto,
Je stelt een mooie vraag!
INHolland Aacdemy bied je ook een mooie mogelijkheid.
We draaien al jaren de basiscursus Training en Coaching, met een vervolg: skills for trainers.
Neem gerust contact op!
Judith Kat: 06-46002990" - 26-03-2010 14:17
"Beste,
In een bedrijf kan je mensen op verschillende manieren coachen. Zo kan je bijvoorbeeld er voor zorgen dat groepswerken beter gecoördineerd worden, dat ze beter verlopen en dat doelen gemakkelijker bereikt worden.
Daarnaast kan je mensen ook individueel begeleiden en kan je je zelfs richten op de innerlijke stress van mensen en eerder een opleiding volgen in het genre van "relaxatie".
De Belgische schoonheidsschool biedt een hele reeks coaching en counseling cursussen aan die bijzonder handig zijn voor mensen die aan het werk zijn en liever op hun eigen tempo een cursus of opleiding willen volgen.
De opleidingen zijn steeds geschreven door iemand met een jarenlange ervaring. Je krijgt begeleiding gedurende 1 jaar en er wordt gebruik gemaakt van praktijkvoorbeelden en tal van oefeningen.
Ik raad u persoonlijk de opleidingen "life coach" en "praktisch leidinggeven" aan, maar dat is uiteraard uw beslissing.
Voor een volledig overzicht van hun cursussen met telkens de inhoud en de kostprijs er bij kan je kijken op: www.schoonheidsschool.com" - 21-05-2013 13:28
- check_box_outline_blankstar 8,7/€ 6.990check
- BTW: Vrij van BTW
- Volledigheid prijs: Prijs is exclusief btw, verder geen extra kosten.
- Extra informatie: Literatuur en licenties t.w.v. € 300,- dienen apart aangeschaft te worden.
TC Academy - check_box_outline_blank€ 2.850check
- BTW: Vrij van BTW
- Volledigheid prijs: Prijs is exclusief btw, verder geen extra kosten.
Plata Opleidingen - check_box_outline_blankstar 8,2/€ 1.510check
- BTW: Excl. BTW
- Volledigheid prijs: Prijs is exclusief btw, verder geen extra kosten.
- Extra informatie: Voor online bijeenkomsten rekenen we geen arrangementskosten
ICM opleidingen & trainingen - check_box_outline_blankstar 9,1/€ 5.162,50check
- BTW: Excl. BTW
- Volledigheid prijs: Prijs is exclusief btw, verder geen extra kosten.
- Extra informatie: Voor online bijeenkomsten rekenen we geen arrangementskosten
ICM opleidingen & trainingen - check_box_outline_blank
- check_box_outline_blankstar 9,3/€ 6.200check
- BTW: Vrij van BTW
- Volledigheid prijs: Prijs is exclusief btw, verder geen extra kosten.
- Extra informatie: Literatuur en licenties t.w.v. € 300,- dienen apart aangeschaft te worden.
TC Academy - check_box_outline_blankstar 10/€ 38,84check
- BTW: Excl. BTW
- Volledigheid prijs: Prijs is exclusief btw, verder geen extra kosten.
Het NLP Instituut
Wil je ook een vraag stellen?
Kun je nog niet kiezen welke opleiding, training of cursus je wilt volgen? Stel je opleidingsvraag via onderstaand formulier en ontvang persoonlijk advies van opleidingsaanbieders op Springest.
Doe een open in-company aanvraag
Wil je opleidingsadvies voor je hele team? Vraag vrijblijvend een in-company offerte aan.
Maximaal 3 relevante aanbieders reageren direct.
- Alles waar je van kunt lerenMeer dan 102.000 cursussen, opleidingen, e-learning en incompany trainingen.
- Hulp bij het zoeken en inschrijvenStel je opleidingsvraag, gebruik de keuzehulp of bekijk onze heldesk.
- Gratis informatie aanvragenOp je gemak vergelijken en met je collega's overleggen, meestal direct met PDF.
- Ervaringen van deelnemersRuim 145.000 onafhankelijke ervaringen helpen je kiezen voor de beste opleiders.
- Ook voor leren in je organisatieVolumekorting, incompany training, social learning met collega's en altijd real-time inzicht.
- Inschrijven met laagste prijsgarantieKlaar om te gaan leren? Schrijf je direct in, gratis annuleren is mogelijk!
"Hallo Roberto,
Hierboven heeft Marien al aangegeven dat wij een training aanbieden om professioneel trainer te worden. http://bit.ly/dzrZwN
Daaraan vooraf gaat normaliter de basistraining, 'Startende trainer'.
Als je als trainer wilt gaan werken is een brede opleidingsachtergrond en een stuk praktijkervaring absoluut een must. Je geeft aan dat je met name op gedrag wilt gaan trainen. In dat geval is iets uit de Psychologie ook zeer geschikt ter ondersteuning van ons train-de-trainer programma.
We helepne je graag verder!
Groeten,
Jos" - 26-03-2010 09:49