Met welke opleiding kan ik ondernemer worden in een ouderenzorg organisatie
Vraag gesteld door M. Scholte:
Onderwerp: ondernemen in de (ouderen)zorg organisatie
Motivatie: uitdagingen zien ipv beren op de weg zien
Gedragsverandering: ondernemer zijn ipv volgen wat we al jaren doen. dus niet hoe ik mijn eigen bedrijf moet opstarten!
Criteria: geen passende opleiding
Verdere opmerkingen: graag in rotterdam
Antwoord door Annika Langhout:
Geachte mevrouw of meneer Scholte,U geeft aan dat u ondernemer wilt zijn in een (zorg)organisatie voor ouderen.
Het is uiterst belangrijk dat de zorgmedewerkers zelf ondernemer zijn binnen de eigen organisatie. Zorgmederwerkers dragen op deze manier uit dat de zorg een dynamische branche is om voor te werken. Dit geldt niet alleen op directie-, beleids- of specialistenniveau, maar ook op het niveau van ‘handen aan het bed’. De zorg is juist een branche waar je uitgedaagd wordt creatief te zijn om een waardevolle dienst te bieden en de zelfredzaamheid van de klant te waarborgen. En daarbij een beleving biedt van ‘in goede handen zijn’.
Hierbij een aantal cursussen die het werk op een afdeling dynamischer kunnen maken en uitdagend. Wonen welzijn en zorg van Euroforum Baak strategie programma voor de zorg (bsp zorg) van de Baak Marktwerking in de zorg van Euroforum
Dit antwoord is bedoeld om u op weg te helpen bij het maken van uw keuze. Veel succes!
Met vriendelijke groet,
Annika Langhout
Seniorencoach

Wat leer ik in de opleiding Seniorencoach? Centraal in de opleiding Seniorencoach staat het maken van een verdiepingsslag in jouw kennis en…
- BTW: Vrij van BTW
- Volledigheid prijs: Deze prijs is volledig. Er zijn geen verborgen bijkomende kosten.

- BTW: Excl. BTW
- Volledigheid prijs: Deze prijs is volledig. Er zijn geen verborgen bijkomende kosten.

Gerelateerde onderwerpen
Gerelateerde producten
- check_box_outline_blank
Seniorencoach
star 9,1/€ 2.955check- BTW: Vrij van BTW
- Volledigheid prijs: Deze prijs is volledig. Er zijn geen verborgen bijkomende kosten.
Sonnevelt Opleidingen
- check_box_outline_blank
Social Media voor Beginners en Senioren
€ 39,95check- BTW: Excl. BTW
- Volledigheid prijs: Deze prijs is volledig. Er zijn geen verborgen bijkomende kosten.
Interplein
- check_box_outline_blank
Ouderenzorg in de 1e lijn
€ 1.675check- BTW: Vrij van BTW
- Volledigheid prijs: Deze prijs is volledig. Er zijn geen verborgen bijkomende kosten.
- Extra informatie: Prijs Ouderenzorg in de 1e lijn: € 1675,- (onder voorbehoud). Inclusief koffie/thee Exclusief literatuur
Hanzehogeschool
- check_box_outline_blank
Leefstijlcoach in de Ouderenzorg
€ 799check- BTW: Vrij van BTW
- Volledigheid prijs: Deze prijs is volledig. Er zijn geen verborgen bijkomende kosten.
HAN Sport en Bewegen
- check_box_outline_blank
Succesvol verkopen aan senioren
3 urenhet Klantenbedrijf
- check_box_outline_blank
Seniorencoach
€ 447check- BTW: Vrij van BTW
- Volledigheid prijs: Deze prijs is volledig. Er zijn geen verborgen bijkomende kosten.
- Extra informatie: Al onze cursussen en opleidingen zijn btw vrijgesteld en inclusief inschrijvingskosten, literatuurkosten, begeleiding voor 1 jaar en examenkosten. Mocht je voor een cursus of opleiding een examen dienen af te leggen bij een extern examenbureau dan staan de kosten duidelijk op de betreffende cursuspagina.
De Ondernemersschool
- check_box_outline_blank
Welzijn Ouderenzorg; LAVA-gesprekstraining
€ 495check- BTW: Excl. BTW
- Volledigheid prijs: Deze prijs is volledig. Er zijn geen verborgen bijkomende kosten.
Van Loveren & Partners
Gerelateerde vragen
- Activiteitenbegeleiding voor dementerenden opleiding gezochtGesteld door Anoniem
- Hoe kan ik mij vanuit de jeugdzorg omscholen tot ouderen-begeleider?Gesteld door Anoniem
- Hoe word ik activiteitenbegeleider voor dementerende ouderen?Gesteld door Anoniem
Wil je ook een vraag stellen?
Kun je nog niet kiezen welke opleiding, training of cursus je wilt volgen? Stel je opleidingsvraag via onderstaand formulier en ontvang persoonlijk advies van opleidingsaanbieders op Springest.
Doe een open in-company aanvraag
Wil je opleidingsadvies voor je hele team? Vraag vrijblijvend een in-company offerte aan.
Maximaal 3 relevante aanbieders reageren direct.
Verder leren? Het begint op Springest.nl
Alles waar je van kunt leren
Meer dan 94.000 cursussen, opleidingen, e-learning en incompany trainingen.Hulp bij het zoeken en inschrijven
Stel je opleidingsvraag, gebruik de keuzehulp of bekijk onze heldesk.Gratis informatie aanvragen
Op je gemak vergelijken en met je collega's overleggen, meestal direct met PDF.Ervaringen van deelnemers
Ruim 135.000 onafhankelijke ervaringen helpen je kiezen voor de beste opleiders.Ook voor leren in je organisatie
Volumekorting, incompany training, social learning met collega's en altijd real-time inzicht.Inschrijven met laagste prijsgarantie
Klaar om te gaan leren? Schrijf je direct in, gratis annuleren is mogelijk!
"Beste,
De Belgische schoonheidsschool heeft een groot aantal opleidingen en cursussen die gaan in de richting van management en leidinggeven.
Dat zijn basisopleidingen zoals bijvoorbeeld "Human resources management", maar zij hebben ook opleidingen die wat meer gespecialiseerd zijn zoals "praktisch leidinggeven" en zelfs enkele communicatie opleidingen.
In de zorg spelen vooral contacten een belangrijke rol. Ik denk dan ook dat u best een opleiding of cursus in die richting kan volgen. De opleiding Human resources management is volgens mij het meest geschikt voor u.
Als u meer informatie wil kan u kijken op de website: http://www.schoonheidsschool.be/XCVA/cursus_hrm_manager.htm
Daarop kan u een eerste hoofdstuk gratis bekijken, u kan er de volledige inhoud bekijken en de kostprijs staat er helder bij geschreven.
De school heeft campussen in Antwerpen, Gent en Hasselt. Daar kan u terecht voor het examen en eventuele lessen." - 20-05-2013 14:28