A&A Opleidingen

Adres:

Wateringweg 141
2031 EG Haarlem

Beschrijving

A&A Opleidingen is als geaccrediteerd opleider toonaangevend voor cursussen op het gebied van salarisadministratie en financiële administratie.

A&A Opleidingen richt zich daarbij ondermeer op het ontwikkelen en realiseren van update cursussen ten behoeve van personen actief in het functiegebied salarisadministratie als wel in het functiegebied bedrijfs- (financiële) administratie. Deze opleiding …

Lees de volledige beschrijving

A&A Opleidingen is als geaccrediteerd opleider toonaangevend voor cursussen op het gebied van salarisadministratie en financiële administratie.

A&A Opleidingen richt zich daarbij ondermeer op het ontwikkelen en realiseren van update cursussen ten behoeve van personen actief in het functiegebied salarisadministratie als wel in het functiegebied bedrijfs- (financiële) administratie. Deze opleiding en functiegebieden zijn onder meer gerelateerd aan de daarop betrekking hebbende examenlijnen bij de Associatie voor Examinering. (PDB, MBA, PDL, VPS)

Voor deelname aan deze op de actualiteit afgestemde update cursussen wordt een deelnamecertificaat afgegeven namens de Associatie voor Examinering en A&A Opleidingen. Door het volgen van deze cursussen worden PE-punten behaald die als voorwaarde gelden om geregistreerd te blijven in respectievelijk het NIRPA-register als wel ten behoeve van het RFM (Register voor Financieel Management).

Daarmee biedt A&A Opleidingen een maatschappelijk verantwoord uniek product dat het gehele traject van het verkrijgen van actuele kennis, gekoppeld aan een officieel certificaat en mogelijke opname in een register omvat. Bovendien is ten behoeve van kwaliteit en inhoud de Associatie voor Examinering betrokken bij onze opleidingen.

Het is mogelijk deel te nemen aan deze opleidingen op basis van inschrijving voor de plaatsen Amsterdam, Apeldoorn, Breda, Drachten, Eindhoven, Maastricht, Rotterdam, Utrecht of Zwolle. Daarnaast is het ook mogelijk bij voldoende deelname de opleidingen inhouse te organiseren.

A&A Opleidingen is geaccrediteerd door de Stichting Permanente Educatie Nederland/CEDEO voor de verzorging van comptabele opleidingen en door de Stichting Nederlandse Associatie voor Examinering.

Ervaring met A&A Opleidingen?

Heb je een training, opleiding of cursus gevolgd bij A&A Opleidingen? Help anderen en deel je ervaring op Springest!

Als dank doneert Springest € 1,- aan Stichting Edukans.

Deel je ervaring
Deel je ervaring

Deel je ervaring en help anderen kiezen. Als dank voor de moeite doneert Springest € 1,- aan Stichting Edukans.

Springest helpt je groeien.

Springest is de site waar je alles vindt voor je persoonlijke ontwikkeling. Voor particulieren én organisaties. Lees ervaringen van andere deelnemers en overleg met onze adviseurs.

  • Alles waarvan je verder kunt leren
    Meer dan 114.000 cursussen, opleidingen, trainers, coaches, e-learning en incompany trainingen.
  • Hulp bij het zoeken en inschrijven
    Stel je opleidingsvraag, gebruik de keuzehulp of neem contact op met onze klantenservice.
  • Gratis informatie aanvragen
    Op je gemak vergelijken en met je collega's overleggen, meestal direct met PDF.
  • Ervaringen van deelnemers
    Ruim 140.000 onafhankelijke ervaringen helpen je kiezen voor de beste opleiders.
  • Ook voor leren in je organisatie
    Volumekorting, incompany training, social learning met collega's en altijd real-time inzicht.
  • Inschrijven met laagste prijsgarantie
    Klaar om te gaan leren? Schrijf je direct in, gratis annuleren is mogelijk!