
Bently Nevada Rotterdam
Rietbaan 4 -B Zuid-Holland , Nederland, 999.
2908LP Capelle aan den IJssel
"De training werd goed en duidelijk gegeven. Het trainings materiaal was uitstekend.
Rob beschik over een schat aan ervaringen die de cursus interessant maakt.
De training geeft een goede basis om met trillings analyse aan de slag te gaan." - 22-05-2017 08:36
"De training werd goed en duidelijk gegeven. Het trainings materiaal was uitstekend. Rob beschik over een schat aan ervaringen die de cursus… alles lezen - 22-05-2017 08:36
Met meer dan 40 jaar ervaring van de technische opleiding hebben we een pionier in de kunst van de langetermijnontwikkeling van de vaardigheid. Meting & Controls biedt technische opleiding oplossingen gaande van conditie monitoring & diagnostiek, inspectie & meting technologieën evenals controle systemen. Onze technieken zijn bewezen en wij hebben sterke regionale expertise in meer dan 50 landen e…
Met meer dan 40 jaar ervaring van de technische opleiding hebben we een pionier in de kunst van de langetermijnontwikkeling van de vaardigheid. Meting & Controls biedt technische opleiding oplossingen gaande van conditie monitoring & diagnostiek, inspectie & meting technologieën evenals controle systemen. Onze technieken zijn bewezen en wij hebben sterke regionale expertise in meer dan 50 landen en meer dan 20 talen met cursussen gehouden op verschillende locaties van de opleiding van de GE over de hele wereld, uw lokale faciliteit of on-line.
Alle GE-meting & Control producttraining wordt gegeven door onze kerngroep van instructeurs om een wereld-klasse opleiding ervaring voor onze klanten. Meet- en regeltechniek biedt uitgebreide, eigen tempo, en hands-on instructeur geleid cursussen ontworpen om u te bedienen en onderhouden van uw apparatuur en technologie evenals beschermen en optimaliseren van de prestaties. Onze kwaliteit van de opleiding kunt uw technisch personeel om uw bedrijf prestaties door toenemende productiviteit, nauwkeurigheid en betrouwbaarheid te optimaliseren.
Wij bieden een cursusprogramma en opleiding consultancyservices voor toepassingen waarbij alle facetten van elektriciteitsproductie, mechanische aandrijvingen en petrochemische industrie. Onze diensten omvatten behoeften en gap analyse, objectieve ontwikkeling en vaardigheden gebaseerde oplossingen van de opleiding.
GE meting & Control technische trainingsprogramma's bieden klanten de kennis en vaardigheden die zijn vereist voor het optimaliseren van de prestaties van uw technologie en apparatuur en Maximaliseer uw investering.
"De training werd goed en duidelijk gegeven. Het trainings materiaal was uitstekend.
Rob beschik over een schat aan ervaringen die de cursus interessant maakt.
De training geeft een goede basis om met trillings analyse aan de slag te gaan." - 22-05-2017 08:36
"De training werd goed en duidelijk gegeven. Het trainings materiaal was uitstekend. Rob beschik over een schat aan ervaringen die de cursus… alles lezen - 22-05-2017 08:36
Deel je ervaring en help anderen kiezen. Als dank voor de moeite doneert Springest € 1,- aan Stichting Edukans.
Springest helpt je groeien.
Springest is de site waar je alles vindt voor je persoonlijke ontwikkeling. Voor particulieren én organisaties. Lees ervaringen van andere deelnemers en overleg met onze adviseurs.