Balance
placeZALTBOMMEL 21 okt. 2026 tot 23 okt. 2026check_circle Startgarantie Toon roosterevent 21 oktober 2026, 09:30-17:30, ZALTBOMMEL, Competence Training Institute event 22 oktober 2026, 09:30-17:30, ZALTBOMMEL, Competence Training Institute event 23 oktober 2026, 09:30-17:30, ZALTBOMMEL, Competence Training Institute |
Resultaat
- Je ontwikkelt je eigen methoden en concepten voor balansherstel
- Je leert anderen helpen omschakelen van vastzitten naar doortastend optreden
- Je leert anderen helpen boeiende, levensbevestigende strategieën uit te denken
- Je leert anderen helpen keuzes met maximale impact te maken, in elke situatie
Co-Active Balance is de perfecte training voor leiders, coaches, consultants, professionals en iedereen die beroepsmatig anderen wil helpen hun volledige potentieel te bereiken. De deelnemers moeten werken of denken op bachelorniveau en de Co-Active® Fulfillment module succesvol hebben afgerond.
Kies voor fysiek of online
Je kunt bij je inschrijving kiezen voor de fysieke variant op een …
Er zijn nog geen veelgestelde vragen over dit product. Als je een vraag hebt, neem dan contact op met onze klantenservice.
Resultaat
- Je ontwikkelt je eigen methoden en concepten voor balansherstel
- Je leert anderen helpen omschakelen van vastzitten naar doortastend optreden
- Je leert anderen helpen boeiende, levensbevestigende strategieën uit te denken
- Je leert anderen helpen keuzes met maximale impact te maken, in elke situatie
Co-Active Balance is de perfecte training voor leiders, coaches, consultants, professionals en iedereen die beroepsmatig anderen wil helpen hun volledige potentieel te bereiken. De deelnemers moeten werken of denken op bachelorniveau en de Co-Active® Fulfillment module succesvol hebben afgerond.
Kies voor fysiek of online
Je kunt bij je inschrijving kiezen voor de fysieke variant op een van de locaties in het land of voor de online variant in de ‘virtual classroom’. Wat heeft je voorkeur? Via de ‘virtual class’ garanderen we dezelfde kwaliteit en resultaten. Je leest het op www.competence.org/virtuele-klaslokalen.
Inhoud
Zelf de controle over je leven nemen – niet slechts reageren
De zoektocht naar balans is een levenslange missie. Maar wat houdt dat nu precies in, balans in je leven? In de Module Co-Active Balance leer je wat balans echt betekent: je leven in eigen hand nemen en niet alleen reageren op wat er op je pad komt.
Met de tools van Co-Active Balance help je anderen krachtige levenskeuzes te maken en hun diepste wensen te vervullen. Of je nu een startende coach, zakelijk leider of resultaatgericht teamlid bent, de Balance Module leert je anderen helpen bewuster door het leven te gaan, zich geen slachtoffer te voelen van de omstandigheden, en sneller tevreden te zijn.
In deze Module leer je anderen begeleiden bij het ontwikkelen van nieuwe perspectieven en het maken van een plan van aanpak – alles op basis van wat zij het allerbelangrijkst vinden. De volgende onderwerpen komen aan bod:
- Anderen helpen evenwichtige keuzes te maken op basis van gevoel
- Anderen inspireren bewuste keuzes te maken, niet alleen te reageren
- De 5 stappen van vastzitten naar daadkrachtig optreden
Trainingsdagen
Elk onderdeel van de 4-delige Co-Active Coaching Intermediate (Fulfillment, Balance, Process en Synergy) bestaat uit een 3-daagse Module. De totale doorlooptijd is circa 4 maanden.
Je ontvangt inloggegevens voor de 'Learning Hub' van CTI. Dit materiaal dient vooral als naslagwerk na afloop van de training. Op de tweede dag van elk onderdeel hou je ’s avonds een echte coachingssessie van een uur (per telefoon of een online platform). Je werkt dan aan een specifiek onderwerp met iemand uit je zakelijke of persoonlijke netwerk. De volgende ochtend worden de resultaten van je coachingssessie geëvalueerd. Hiervoor is het handig iemand in jouw netwerk voorafgaand aan de module alvast te benaderen.
Bij deze module hoort geen gezamenlijk avondprogramma en geen hotelovernachting. Je betaalt een dagtarief en bent niet verplicht op de locatie te overnachten. De meeste deelnemers overnachten thuis of bij vrienden. Wil je toch een overnachting of diner op de locatie boeken? Neem dan zelf contact op met de locatie. Competence reserveert geen overnachtingen of diners.
Deze training wordt uitgevoerd door Competence, onderdeel van Schouten & Nelissen: licentiehouder van internationaal geaccrediteerde ICF-trainingen op het gebied van Coaching & Leiderschap.
DeelnemersDe maximale groepsgrootte van deze training is 26 deelnemers.
ICF-accreditatie
Het Competence Training Institute is er trots op zich een exclusieve licentiepartner te mogen noemen van het Co-Active Training Institute (CTI) in de Benelux (Nederland, België, Luxemburg), de DACH-regio (Duitsland, Zwitserland, Oostenrijk) en Scandinavië (Noorwegen, Zweden, Denemarken). Wij bieden zowel online als in-person cursussen aan.
Na afronding van het 4-delige Co-Active Intermediate-programma ontvang je een certificaat dat je 104 uur hebt deelgenomen aan een ICF-geaccrediteerd trainingsprogramma. Dit certificaat biedt toegang tot het certificeringsprogramma van CTI: de laatste stap in het Co-Active-curriculum. De ICF heeft bepaald dat je maximaal 1 uur van een ICF-geaccrediteerde cursus mag missen.
Over de ICF
De wereldwijd toonaangevende International Coaching Federation (ICF) is opgericht in 1995. Het instituut heeft als doel het beroep van coach naar een hoger niveau te tillen door strenge normen te stellen, onafhankelijke certificering aan te bieden en een mondiaal netwerk van erkende coaches te ontwikkelen.
Certificaat
Na afronding van deze Intermediate-cursus ontvang je een certificaat dat je 21,5 uur hebt deelgenomen aan een ICF-geaccrediteerd trainingsprogramma. Dit certificaat biedt toegang tot Co-Active Balance, de volgende Intermediate-cursus van het Co-Active-curriculum. De ICF heeft bepaald dat je maximaal 1 uur van een ICF-geaccrediteerde cursus mag missen.
Training
De trainingsprijs is € 1.755,00 (excl. 21% btw).
Betaal je de opleiding zelf? Dan profiteer je automatisch van een supervoordelige regeling. Je betaalt namelijk geen 21% btw. Je prijs is dan € 1.755,00.
Pakketaanbieding
Als je je in één keer aanmeldt voor de Fundamentals én Intermediate training ontvang je een aantrekkelijke korting van 10% op de totale trainingsprijs. In combinatie met eventuele andere kortingen geldt alleen de hoogste korting. Stuur een email naar info@competence.org of bel (0418) 682 938 voor meer informatie.
Betalingswijze
Jij of je organisatie ontvangt een digitale factuur van Competence Training Institute - a Schouten & Nelissen company, die betaald kan worden via een bank overschrijving. Of gebruik de betaallink in de e-mail voor een internet- of creditcardbetaling (Mastercard of Visa). Zorg je ervoor dat de betaling binnen 30 dagen na de factuurdatum is voldaan en uiterlijk voor de eerste lesdag?
Arrangementskosten
Voor het gebruik van de accommodatie, koffie/thee en een gevarieerde lunch betaal je arrangementskosten. Deze kosten verschillen per land waar de training plaatsvindt:
Nederland: € 300,00 (excl. btw)
Duitsland: € 330,00 (excl. btw)
Zwitserland: € 450,00 (excl. btw)
Je betaalt geen arrangementskosten als je kiest voor de online variant in de ‘virtual class’.
Er zijn nog geen veelgestelde vragen over dit product. Als je een vraag hebt, neem dan contact op met onze klantenservice.
