MBO Eventmanagement (1 jaar) (Virtual Classroom)

Tijdsduur

MBO Eventmanagement (1 jaar) (Virtual Classroom)

Go2Study
Logo van Go2Study
Opleiderscore: starstarstarstarstar 10 Go2Study heeft een gemiddelde beoordeling van 10 (uit 1 ervaring)

Tip: meer info over het programma, prijs, en inschrijven? Download de brochure!

Startdata en plaatsen
Er zijn nog geen startdata bekend voor dit product.

Beschrijving

Bij Go2Study maak je kennis met blended learning. Dit is de leermethode waarbij je bezig gaat met zelfstudielessen en klassikale studiebijeenkomsten. Verschillende leermethodes en afwisseling in die leermethodes zorgen ervoor dat meerdere zintuigen geprikkeld worden. Daardoor verhoog je het leerrendement.

De 8 zekerheden van Go2Study:

  1. 100% startgarantie;
  2. Direct starten;
  3. Persoonlijke begeleiding;
  4. Geen inschrijfgeld;
  5. Blended Learning (klassikaal en e-learning);
  6. Praktijkgericht;
  7. Cursist staat centraal;
  8. Hoog slagingspercentage.

Evenementen komen in allerlei vormen en groottes, van grote congressen en beurzen tot feesten, concerten en diners. Eén ding is zeker: elk evenement vereist zorgvuldige voorbereiding tot in de kleinste details. Daarom leer je tijdens deze opleiding alles over projectmatig werken. De module evenementenorganisatie richt zich op de strategie, planning, uitvoering en afronding van evenementen. Tijdens deze eenjarige opleiding komen ook onderwerpen aan bod die essentieel zijn voor eventmanagement, zoals het verbeteren van communicatieve vaardigheden en effectieve evenementpromotie. Na afronding van deze opleiding ben je in staat om evenementen op een gestructureerde en projectmatige manier te org…

Lees de volledige beschrijving

Veelgestelde vragen

Er zijn nog geen veelgestelde vragen over dit product. Als je een vraag hebt, neem dan contact op met onze klantenservice.

Nog niet gevonden wat je zocht? Bekijk deze onderwerpen: Eventmanagement, Projectmanagement, Horeca en Hospitality.

Bij Go2Study maak je kennis met blended learning. Dit is de leermethode waarbij je bezig gaat met zelfstudielessen en klassikale studiebijeenkomsten. Verschillende leermethodes en afwisseling in die leermethodes zorgen ervoor dat meerdere zintuigen geprikkeld worden. Daardoor verhoog je het leerrendement.

De 8 zekerheden van Go2Study:

  1. 100% startgarantie;
  2. Direct starten;
  3. Persoonlijke begeleiding;
  4. Geen inschrijfgeld;
  5. Blended Learning (klassikaal en e-learning);
  6. Praktijkgericht;
  7. Cursist staat centraal;
  8. Hoog slagingspercentage.

Evenementen komen in allerlei vormen en groottes, van grote congressen en beurzen tot feesten, concerten en diners. Eén ding is zeker: elk evenement vereist zorgvuldige voorbereiding tot in de kleinste details. Daarom leer je tijdens deze opleiding alles over projectmatig werken. De module evenementenorganisatie richt zich op de strategie, planning, uitvoering en afronding van evenementen. Tijdens deze eenjarige opleiding komen ook onderwerpen aan bod die essentieel zijn voor eventmanagement, zoals het verbeteren van communicatieve vaardigheden en effectieve evenementpromotie. Na afronding van deze opleiding ben je in staat om evenementen op een gestructureerde en projectmatige manier te organiseren. Wil je jouw passie voor evenementen omzetten in een professionele carrière? Schrijf je dan nu in!

Wil je jezelf ontwikkelen met persoonlijke ondersteuning van de docent? Dan is Go2Study de perfecte opleider voor jou. Bij ons staat jouw persoonlijke leerproces centraal, en je krijgt van begin tot eind optimale begeleiding. Go2Study is dé keuze voor iedereen die zich voortdurend wil ontwikkelen. Onze populaire studievorm verzorgen we via Zoom of Teams. Je werkt aan persoonlijke leerdoelen, praktijkcases en praktijkgerichte oefeningen. Door jouw eigen werksituaties in te brengen, wordt de opleiding afgestemd op jouw specifieke behoeften. Het aantal deelnemers is maximaal 6 personen, zodat de docent optimale begeleiding kan geven aan iedere deelnemer.

Voor wie?

De opleiding is geschikt voor iedere (startende) eventmedewerker en/of eventmanager. Tevens is de opleiding geschikt voor iedereen die meer wil leren over het projectmatig organiseren van evenementen.

Vooropleiding

Go2Study stelt geen specifieke eisen aan je vooropleiding om deze mbo-opleiding te volgen. Als je niet zeker weet of je voldoet aan het instapniveau, kun je contact opnemen met onze afdeling Advies & Voorlichting voor meer informatie.

Voorbereiding

Om je optimaal voor te bereiden voor iedere studieles ben je ongeveer 3 tot 5 uren studievoorbereiding nodig. Vergeet niet je voor de eerste bijeenkomst voor te bereiden.

Leerdoelen

  • heb je inzicht in de inhoud van een project
  • ben je in staat om een projectplanning op te stellen
  • ben je in staat om SMART doelen te formuleren
  • kun je sturen op beheeraspecten
  • leer je hoe je een evenementendraaiboek op kunt stellen
  • krijg je inzicht in de kwaliteitsborging bij evenementen
  • ben je in staat om klantgericht te werken
  • krijg je inzicht in de organisatie van evenementen
  • heb je inzicht in de marketingmix
  • ben je in staat om marktonderzoek uit te voeren
  • ben je in staat om een concurrentieanalyse te maken
  • heb je inzicht in marktontwikkelingen
  • heb je inzicht in de communicatie voor een ondernemer
  • ben je in staat om de juiste gesprekstechnieken toe te passen
  • weet je hoe je kunt gaan onderhandelen
  • ben je in staat om met medewerkers een kritiekgesprek te voeren

Programma

Tijdens deze mbo-opleiding komen de volgende modules aan bod:

Inhoud van Module 1

Module - MBO Werken in projecten
  • De basis van projecten
  • SMART-doelen formuleren
  • Projectplan opstellen
  • Projectorganisatie
  • Projectplanning
  • Kosten en baten
  • Beheer aspecten van projecten
  • Afronding van projecten

Inhoud van Module 2

Module - MBO Evenementenorganisatie
  • De basis van evenementenorganisatie
  • Strategie en evenementen
  • Soorten evenementen
  • Samenstellen van een evenementendraaiboek
  • De organisatie van een evenement
  • Kwaliteitsborging
  • Afronden van een evenement

Inhoud van Module 3

Module - MBO Basiskennis van Marketing
  • De basis van marketing 
  • Consumentengedrag 
  • Product- en prijsbeleid
  • Promotie
  • Marktonderzoek
  • Concurrentieanalyse
  • Marktontwikkelingen

Inhoud van Module 4

Module - MBO Communicatieve Vaardigheden
  • Het onderhandelingsgesprek
  • Het verkoopgesprek
  • Het zakelijk adviesgesprek
  • Het slechtnieuwsgesprek
  • Communicatiedoelen
  • Het telefoongesprek
  • Mondelinge presentatie
  • Het baliegesprek

Certificaat

Het volgen van de opleiding MBO Eventmanagement (1 jaar) geeft jou de mogelijkheid om het diploma te behalen:

  • MBO Eventmanagement (1 jaar)

Tijdens de opleiding schrijf je voor iedere module een Verbeterplan Praktijk-Case (VPC). Hieruit moet jouw beheersing van de behandelde onderwerpen goed naar voren komen. Als je dit onderdeel met een positief resultaat afsluit, ontvang je het officiële diploma van deze opleiding.
Blijf op de hoogte van nieuwe ervaringen
Er zijn nog geen ervaringen.
Deel je ervaring
Heb je ervaring met deze cursus? Deel je ervaring en help anderen kiezen. Als dank voor de moeite doneert Springest € 1,- aan Stichting Edukans.

Er zijn nog geen veelgestelde vragen over dit product. Als je een vraag hebt, neem dan contact op met onze klantenservice.

Download gratis en vrijblijvend de informatiebrochure

(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)

Heb je nog vragen?

(optioneel)

Aanmelden voor nieuwsbrief

We slaan je gegevens op om je via e-mail en evt. telefoon verder te helpen.
Meer info vind je in ons privacybeleid.