
Instituut Jeroen Bosch
Johan de Wittstraat
41
2334 AN LEIDEN
Talen leren doe je in Vught
Bij Instituut Jeroen Bosch vind je maatwerkcursussen in 25 talen. Of je nu beginner bent of gevorderd, jong of oud, met een specifieke achtergrond of juist nieuw in een taal: wij stellen altijd een traject samen dat bij jou past. Onze cursussen zijn volledig afgestemd op individuele behoeften of die van groepen, en flexibel in te plannen – van intensief spoedtraject to…
Talen leren doe je in Vught
Bij Instituut Jeroen Bosch vind je maatwerkcursussen in 25 talen. Of je nu beginner bent of gevorderd, jong of oud, met een specifieke achtergrond of juist nieuw in een taal: wij stellen altijd een traject samen dat bij jou past. Onze cursussen zijn volledig afgestemd op individuele behoeften of die van groepen, en flexibel in te plannen – van intensief spoedtraject tot rustig gefaseerd.
Het Jeroen Bosch Instituut, opgericht in 1968 en gevestigd in Vught, staat bekend om zijn expertise in talenonderwijs, zowel in Nederland als internationaal.
Onze docenten zijn hoogopgeleide native speakers en geven les in hun moedertaal. Ze zijn didactisch geschoold, spreken minstens één extra taal als steuntaal, en beschikken over een brede algemene ontwikkeling. Bovendien blijven ze continu op de hoogte van de nieuwste ontwikkelingen in taalonderwijs.
Creativiteit, flexibiliteit en inlevingsvermogen vormen de kern van onze lessen, zodat elke cursist – ongeacht niveau – met plezier en succes een nieuwe taal leert.
Heb je een training, opleiding of cursus gevolgd bij Instituut Jeroen Bosch? Help anderen en deel je ervaring op Springest!
Als dank doneert Springest € 1,- aan Stichting Edukans.
Deel je ervaringDeel je ervaring en help anderen kiezen. Als dank voor de moeite doneert Springest € 1,- aan Stichting Edukans.
Deel jouw ervaringInstituut Jeroen Bosch heeft momenteel geen gepubliceerde producten.
Springest helpt je groeien.
Springest is de site waar je alles vindt voor je persoonlijke ontwikkeling. Voor particulieren én organisaties. Lees ervaringen van andere deelnemers en overleg met onze adviseurs.
