Twee- en driepartijenrelaties: verleden, heden en toekomst
placeNovotel Amsterdam Schiphol Airport te Hoofddorp 26 mrt. 2026Toon rooster event 26 maart 2026, 12:30-17:15, Novotel Amsterdam Schiphol Airport te Hoofddorp, Twee- en driepartijenrelaties |
PO/PE-PUNTEN
4 NOVA PO-punten
4 MfN PE-punten kunnen indien gewenst voor u aangevraagd worden, vermeld dit svp in het vakje opmerkingen op het aanmeldformulier.
2 HobéonSKO PE-punten
PRIJS
€ 450,00 exclusief BTW.Elke tweede en volgende cursist van hetzelfde kantoor ten behoeve van hetzelfde webinar ontvangt een kantoorkorting van 10%.Annulering
U kunt uw inschrijving tot drie weken voor de cursusdatum telefonisch of per mail annuleren.
Het IvA brengt hiervoor € 50,- administratiekosten in rekening. Na deze datum is annuleren niet meer mogelijk. U mag uw plaats altijd door een vervang(st)er laten innemen.
INLEIDING
Gordel om: we schieten met hoge snelheid vooruit. In deze cursus duiken we in…
Er zijn nog geen veelgestelde vragen over dit product. Als je een vraag hebt, neem dan contact op met onze klantenservice.
PO/PE-PUNTEN
4 NOVA PO-punten
4 MfN PE-punten kunnen indien gewenst voor u aangevraagd worden,
vermeld dit svp in het vakje opmerkingen op het
aanmeldformulier.
2 HobéonSKO PE-punten
PRIJS
€ 450,00 exclusief BTW.Elke tweede en volgende cursist
van hetzelfde kantoor ten behoeve van hetzelfde webinar ontvangt
een kantoorkorting van 10%.Annulering
U kunt uw inschrijving tot drie weken voor de cursusdatum
telefonisch of per mail annuleren.
Het IvA brengt hiervoor € 50,- administratiekosten in rekening. Na
deze datum is annuleren niet meer mogelijk. U mag uw plaats altijd
door een vervang(st)er laten innemen.
INLEIDING
Gordel om: we schieten met hoge snelheid vooruit. In deze cursus duiken we in de voortdurende ontwikkeling van het kwalificatievraagstuk en uitzendwerk. Achtereenvolgens worden de volgende vragen beantwoord: wegen bepaalde omstandigheden zwaarder in het kwalificatieoordeel van de feitenrechter (het antwoord is: ja)? Als een zzp’er een werknemer blijkt te zijn, wat is dan de hoogte van zijn loon? Wordt het de VBAR, de Zelfstandigenwet, of toch wat anders? Helpt het Helpling-arrest bij het kwalificeren van driehoeksrelaties? En wat betekent de tijdelijkheid (Upfield-arrest) voor uitzendwerk? En wat te denken van de Wet verbetering zekerheid flexibele arbeidskrachten en de Wet toelating terbeschikkingstelling van arbeidskrachten (WTTA)?
DOCENT(EN)
Jansen, mr. dr. N. (Niels)
• universitair docent arbeidsrecht aan de Universiteit van Amsterdam
Neut, mr. dr. N.M.Q. van der (Niels)
• universitair docent arbeidsrecht aan de Universiteit van Amsterdam
DOELGROEP
De doelgroep is advocaten, rechtsbijstandsjuristen en bedrijfsjuristen.
NIVEAU
Verdieping (basiskennis aanwezig en gerichte praktijkervaring vereist)
UW RESULTAAT
Na afloop van de cursus bent u volledig op de hoogte van laatste stand van zaken op het gebied van twee- en driepartijenrelaties. De verbreding en verdieping kunt u direct toepassen in de praktijk.
PROGRAMMA
12.00 – 12.30 uurOntvangst met sandwiches en koffie, registratie en uitreiking documentatie12.30 – 14.30 uur
- Het kwalificeren van tweepartijenrelaties: toch wel een weging?
- Herkwalificatie: wat is de hoogte van het loon?
- De glazenbol: VBAR, Zelfstandigenwet, of toch wat anders?
14.30 – 14.45 uurPauze14.45 – 15.45 uur
- Het kwalificeren van driepartijenrelaties: helpt het Helpling-arrest?
- De tijdelijkheid van uitzenden: al 13 jaar een stapje up(field)?
15.45 – 16.00 uurPauze16.00 – 17.15 uur
- Een blik op de toekomst:
– Wet verbetering zekerheid flexibele arbeidskrachten
– Wet toelating terbeschikkingstelling van arbeidskrachten (TTA)
17.15 uurAfsluiting
SYLLABUS
De syllabus wordt tijdens de cursus uitgereikt. Een week voorafgaand aan de cursus wordt u de digitale versie van de syllabus toegezonden.
Er zijn nog geen veelgestelde vragen over dit product. Als je een vraag hebt, neem dan contact op met onze klantenservice.
