Principes van de informatica: programmeren

Type product

Principes van de informatica: programmeren

IT-Learning
Logo van IT-Learning

Tip: meer info over het programma, prijs, en inschrijven? Download de brochure!

Beschrijving
Programmeren is wat ons in staat stelt om computers, apparaten en het internet geweldige taken te laten uitvoeren, ons te vermaken en ons leven te vereenvoudigen. Hoewel programmeren ingewikkeld lijkt, kan elke programmeeruitdaging worden onderverdeeld in verschillende codesecties die u kunt definiëren, beheren en zelfs hergebruiken. U kunt de basisbegrippen van programmeren leren zonder dat u een specifieke programmeertaal hoeft te kennen. Doug Winnie legt in deze cursus de principes van programmeren uit en helpt u om een connectie te maken met kernconcepten door te kijken naar drie manieren waarop programmeurs hun werk uitvoeren. Doug begint met het delen van de geschiedenis van programme…

Lees de volledige beschrijving

Veelgestelde vragen

Er zijn nog geen veelgestelde vragen over dit product. Als je een vraag hebt, neem dan contact op met onze klantenservice.

Nog niet gevonden wat je zocht? Bekijk deze onderwerpen: Informatica, Programmeren (algemeen), Business intelligence, Citrix en IT Beveiliging / Security.

Programmeren is wat ons in staat stelt om computers, apparaten en het internet geweldige taken te laten uitvoeren, ons te vermaken en ons leven te vereenvoudigen. Hoewel programmeren ingewikkeld lijkt, kan elke programmeeruitdaging worden onderverdeeld in verschillende codesecties die u kunt definiëren, beheren en zelfs hergebruiken. U kunt de basisbegrippen van programmeren leren zonder dat u een specifieke programmeertaal hoeft te kennen. Doug Winnie legt in deze cursus de principes van programmeren uit en helpt u om een connectie te maken met kernconcepten door te kijken naar drie manieren waarop programmeurs hun werk uitvoeren. Doug begint met het delen van de geschiedenis van programmeren en duikt vervolgens in functies, waarden, variabelen en parameters die worden gebruikt om acties te definiëren. Hij behandelt het vastleggen van input van gebruikers, het maken van voorwaardelijke tests, het gebruik van loops met arrays en objectgeoriënteerde basisbeginselen voor programmeren. Hij kijkt ook verder dan programmeren en bespreekt onder andere processen als probleemoplossing, refactoren en iteratieve ontwikkeling.

Principes van de informatica: programmeren

Doelgroep

Iedereen die zich verder wil verdiepen in dit onderwerp en zich eventueel wil voorbereiden op het bijbehorende examen (mits aanwezig).

Vereiste voorkennis (incl. eventueel voorafgaande training)

Deze training bestaat uit de volgende onderdelen

  • 3 maanden toegang tot de volledige IT-Learning Online Academy
  • studiebegeleiding door je eCoach
  • de gehele lesstof (video) is in het Nederlands (of NL ondertiteld) uitgevoerd door een ervaren praktijkdocent
  • oefenexamen (voor diverse trainingen beschikbaar)
  • deelnamecertificaat (wordt op verzoek verstrekt)
  • LET OP: als extra heb je dus 3 maanden onbeperkt toegang tot de ALLE content van de IT-Learning Online Academy en dus niet alleen deze training. Dit ter kennismaking.

Niet inbegrepen in de prijs is het examen.

Examen

Deze training is ter voorbereiding op de volgende examens: Deze training bereid je voor op het bijbehorende examen (mits aanwezig).

Certificering

Deze training maakt onderdeel uit van het(de) navolgende certificeringstraject(en):

Deze training bereid je voor op de bijbehorende certificering (mits aanwezig).

Cursusduur

Omdat het zelfstudie betreft bepaal je de trainingduur zelf.

Prijs

€ 245 per licentie (excl 21% btw)

Leervorm

Deze eLearning leervorm betreft zelfstudie waarbij je zelf kan bepalen Wat, Waar, Wanneer en Hoe snel je wil leren. Vooral geschikt voor mensen die in eigen tempo alleen dat deel willen leren wat ze nodig hebben op de momenten dat het past. Dit vraagt wel enige zelfdiscipline. Dit eLearning pakket bestaat uit hoogwaardige video-instructie en/of ebook van de gehele lesstof. De IT-Learning Online Academy geeft de beleving van het klaslokaal, maar dan thuis. De duur van de video- en/of ebook instructie is langer dan de duur van een klassikale training. Je krijgt dus meer uitleg! Alle eLearning wordt gevolgd vanuit de IT-Learning Online Academy. Hierin zit veel extra functionaliteit zoals Learning Paths, Rapportages, Oefenexamens, eCoach begeleidng, enz. Kortom; veel begeleiding om van je IT eLearning een succes te maken. LET OP: je heb 3 maanden onbeperkt toegang tot alle content binnen de IT-Learning Online Academy. Deze leervorm is een volwaardig alternatief voor klassikaal trainen.

De prijs is inclusief studiemateriaal en exclusief examenvoucher (mits aanwezig). Omdat het zelfstudie betreft bepaal je de trainingduur zelf. Deze training maakt onderdeel uit van onze IT-Learning Online Academy. Onbeperkt leren voor slechts € 995,- per jaar. Ter kennismaking heb je bij het kopen van deze training 3 maanden onbeperkt toegang tot alle aanwezige content binnen onze IT-Learning Online Academy.

Blijf op de hoogte van nieuwe ervaringen
Er zijn nog geen ervaringen.
Deel je ervaring
Heb je ervaring met deze cursus? Deel je ervaring en help anderen kiezen. Als dank voor de moeite doneert Springest € 1,- aan Stichting Edukans.

Er zijn nog geen veelgestelde vragen over dit product. Als je een vraag hebt, neem dan contact op met onze klantenservice.

Download gratis en vrijblijvend de informatiebrochure

(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)

Heb je nog vragen?

(optioneel)

Aanmelden voor nieuwsbrief

We slaan je gegevens op om je via e-mail en evt. telefoon verder te helpen.
Meer info vind je in ons privacybeleid.