Bas Jansen
Trainer
Bas Jansen werkt als trainer, coach en trainingsacteur en werkt op de gebieden omgaan met stress, focus, communicatievaardigheden, creativiteit en innovatie, omgaan met verbale agressie, leidinggeven en sociale veiligheid. Hij heeft o.a. een achtergrond in organisatiepsychologie.
- maart 2023Design Thinking FacilitatorIk vond het goed om veel zelf te oefenen en anderen dat te zien doen. Ook goed dat de trainers vo...Bekijk ervaring Geleerd van Yuen Yen Tsai 蔡婉茵 (Competence Factory)
- oktober 2022Mindhack your CreativityGerwald is een wizard, deze training en zijn theorie geven me precies wat ik nodig heb en niet vo...Bekijk ervaringCompetence Factory
- mei 2022Design thinking in a day | Creatief problemen oplossenHele goede sequentie van oefeningen, goede opbouw, duidelijke uitleg, overtuigende expertise van ...Bekijk ervaringCompetence Factory