Paul van der Velde
Trainer
Sinds 1992 trainer & coach bij Global Edutainment.
Sinds 1992 ben ik trainer/coach bij Global Edutainment. Hiervoor heb ik een detacheringsbedrijf geleid waar 120 mensen werkten.
Diverse studies heb ik gedaan op het vlak van mentale- en emotionele ontwikkeling en ben internationaal gecertificeerd trainer. Graag help ik mensen op een manier dat zij zelf hun mentale bewustzijn en emotionele onderbewustzijn kunnen sturen.
Naast mijn geschreven publicaties mocht ik meerdere malen gastspreker zijn in programma’s als Man bijt hond, KRO’s ontbijtshow, RTL-live, Business Class, het Jeugdjournaal en Tros Nieuwsshow.
Ik ben auteur van het boek “SmartReading, lees een boek per uur’.
- mei 2019Springest Boostcamp: Zo haalt u het meest uit Springest (voor aanbieders)Altijd weer goed om eventjes de puntjes op de i te krijgen. Ter plekke ermee bezig zijn is ook ha...Springest Academy