

SAF VISUAL
Weissenbruchstraat 48
2596GK Den Haag
Opleidingen
De Master Class Privacy is bedoeld voor toekomstige Functionarissen Gegevensbescherming bij publieke en private organisaties. De Master Class leidt op tot gecertificeerde Functionaris Gegevensbescherming overeenkomstig de vereisten uit de Algemene Verordening databescherming (AVG) en besteedt aandacht aan de organisatorische, de informatie technische, de beveiliging, het wettelijk ka…
Opleidingen
De Master Class Privacy is bedoeld voor toekomstige Functionarissen Gegevensbescherming bij publieke en private organisaties. De Master Class leidt op tot gecertificeerde Functionaris Gegevensbescherming overeenkomstig de vereisten uit de Algemene Verordening databescherming (AVG) en besteedt aandacht aan de organisatorische, de informatie technische, de beveiliging, het wettelijk kader en de audit noodzakelijk voor een certificaat van de organisatie.
Naast dit programma is er een apart programma voor Assistent Functionaris Gegevensbescherming. Deze opleiding is bestemd voor organisaties die geen eigen FG nodig hebben, maar wel compliant willen zijn en van een externe FG gebruik willen maken.
Voor managers en professionals in de organisatie, die verantwoordelijk zijn of worden voor de privacy regelgeving. Deze verantwoordelijkheid vraagt om inzicht van de inrichting van de organisatie, de bijbehorende procedures en het toezicht. Dit is een zeer specifieke taak, die vraagt om een gespecialiseerde opleiding.
FUNCTIONARIS
GEGEVENSBESCHERMINGASSISTENT FUNCTIONARIS
GEGEVENSBESCHERMINGBEWUSTWORDINGS TRAININGENMaster
niveauBachelor
niveauMBO+Theorie en praktijkPraktijk
georiënteerdPraktijk georiënteerdTwee seminars van 6 dagdelen, plus
voorbereidende studie en afsluitend werkstukTwee seminars van twee
dagdelen, plus voorbereidende studieWebinar + elektronisch
materiaalTotaal 140 uur studieTotaal 40
uur studie1 uur Webinar, 2 uur
voorbereidingInclusief studiemateriaal en
voorzieningenInclusief studiemateriaal en voorzieningenInclusief
studiemateriaal en voorzieningen
Opleidingen worden aangeboden op drie niveaus.
Certificering (Assistent) Masterclass FG
Bij een voldoende beoordeling van het eindwerkstuk ontvangt een deelnemer aan de masterclass FG een certificaat en wordt u ingeschreven in het register FG. Nederland kent op dit moment nog geen centraal register voor de FG’ers. SAF VISUAL is in nauw overleg met de Europese autoriteiten en toezichthouders om te komen tot een (Europees) FG register en het vaststellen van de eindtermen van opleidingen zoals de hierboven beschreven opleiding.
SAF VISUAL biedt daarnaast de mogelijkheid tot Europese AVG/GDPR bedrijfscertificering van producten en diensten van organisaties.
Bewustwording
Privacy management op grond van de AVG binnen de organisatie vraagt een verhoogt bewust zijn van alle medewerkers die te maken krijgen met het verwerken van persoonsgegevens. Bewustwordingstrainingen vormen dan ook een belangrijk onderdeel van aantoonbare privacy compliance voor organisaties.
Via een set AVG Webinars wordt de deelnemer met de noodzakelijke basisinformatie bekend gemaakt. Onderdeel van de Webinars zijn toetsen die maken dat de medewerker die de Webinar volgt zelf kan vaststellen of hij of zij de informatie heeft begrepen. Om zeker te zijn dat deze informatie ook daadwerkelijk wordt gebruikt en al juist toegepast is, zijn er middagen periodiek georganiseerd. In een groep van ongeveer minimaal 10 deelnemers/ medewerkers wordt op basis van casuïstiek (eigen ervaringen) de informatie besproken en komt de toepassing aan de orde.
Heb je een training, opleiding of cursus gevolgd bij SAF VISUAL? Help anderen en deel je ervaring op Springest!
Als dank doneert Springest € 1,- aan Stichting Edukans.
Deel je ervaringDeel je ervaring en help anderen kiezen. Als dank voor de moeite doneert Springest € 1,- aan Stichting Edukans.
Springest helpt je groeien.
Springest is de site waar je alles vindt voor je persoonlijke ontwikkeling. Voor particulieren én organisaties. Lees ervaringen van andere deelnemers en overleg met onze adviseurs.