
Spreken voor publiek
Hooghiemstraplein 67
3514AX Utrecht
"Ik vond het zeer nuttig en inspirerend. Prima om alles eens zo goed op een rijtje te krijgen en een helder verhaal neer te zetten dat recht doet aan wat ik doe. " - 30-08-2021 08:54
"Ik vond het zeer nuttig en inspirerend. Prima om alles eens zo goed op een rijtje te krijgen en een helder verhaal neer te zetten dat recht… alles lezen - 30-08-2021 08:54
Beschrijving
Bij Spreken voor publiek leer je spreken voor publiek. Of het nou om een presentatie van een project gaat, de eindconclusies van een onderzoek, of dat je een vergadering moet leiden. Op het moment dat jij je boodschap over de buhne moet brengen kun je maar een ding doen: gaan! Hoe je dat op een ontspannen manier kunt doen leer je bij Spreken voor publiek. Bij Spreken voor publiek kun je verschille…
Bij Spreken voor publiek leer je spreken voor publiek. Of het nou om een presentatie van een project gaat, de eindconclusies van een onderzoek, of dat je een vergadering moet leiden. Op het moment dat jij je boodschap over de buhne moet brengen kun je maar een ding doen: gaan! Hoe je dat op een ontspannen manier kunt doen leer je bij Spreken voor publiek. Bij Spreken voor publiek kun je verschillende trainingen volgen:
Spreken voor publiek
Je gaat aan de slag met
de vijf fasen van de retorica. Dat systeem is al meer dan
tweeduizend jaar oud, maar werd door trainers Esther van der Voort
en Huibert-Jan van Roest in een modern (en totaal niet wollig)
jasje gestoken.
Met behulp van dit systeem leer je in een dag tijd hoe je jouw verhaal goed kan voorbereiden en presenteren. Verwacht geen droog college. We gaan actief aan de slag, en er zijn meerdere momenten waarop jij je verhaal presenteert. Aan het einde van de dag heb je de nodige meters gemaakt, en ga je nooit meer onvoorbereid het podium op.
De Plopkap training
Veel mediatrainingen zijn erop gericht om ‘vooral niets verkeerd te
zeggen’. Wie op die manier getraind is, zal ook niet zo gauw iets
goeds zeggen. Dat moet anders kunnen dachten PR-deskundige Eelco
Parie van Coebergh Communicatie en Huibert-Jan van Roest van
Spreken Voor Publiek. Zij sloegen de handen ineen, en ontwikkelden
een unieke mediatraining.
Bij een mediatraining van De Plopkap leer jij om:
1. Je feiten op orde te hebben;
2. Een sterke boodschap in je zak te hebben;
3. Ontspannen te blijven tijdens een interview
En vooral…
Authentiek te zijn
De Pleittraining
Het pleidooi is het moment
suprême in een rechtszaak. De spreektijd die je dan krijgt staat
volledig ten dienste van het overtuigen van de rechter. Soms kan
een goed gekozen frame of een sprekend voorbeeld, net het laatste
zetje zijn om de zaak de goede kant op te kantelen. Ook buiten de
rechtszaal zijn verbale vaardigheden onmisbaar in de
advocatenpraktijk.
Bij een pleittraining leer jij om:
1. Een goede structuur voor je pleidooi te kiezen;
2. Helder en beeldend te formuleren;
3. De juiste strategische keuzes te maken;
4. Ontspannen te blijven tijdens het spreken;
Praktisch
Onze pleittrainingen worden uitsluitend aangeboden in samenwerking met, het door de NOVA geaccrediteerde, instituut PleitAcademie.
SSSStttt...
is een eendaagse spreektraining in Utrecht; Status, Structuur,
Storytelling & Stand up)
Vier elementen die op het eerste gezicht misschien niet veel met
elkaar te maken hebben. Toch vormen ze samen een unieke rode draad
door deze training, waarin je onder begeleiding van spreektrainers
aan de slag gaat met jouw eigen verhaal. We beginnen heel klein, en
werken langzaam toe naar jouw ‘big story’. Hoe groot dat verhaal
is? Dat bepaal je helemaal zelf, maar meeslepend wordt het
sowieso.
De tien lessen van Stand up Comedy
Een stand-up
comedian heeft op het podium niets om op terug te vallen. Geen
gelikte powerpoint. Geen prachtig pianospel. Alleen in de spotlight
met de microfoon en zichzelf. Om op die manier voor een groep te
staan is misschien spannend, maar het is de allerbeste leerschool
voor sprekers. In de training ‘De 10 Lessen van Stand-up Comedy’
komen in één middag de belangrijkste lessen uit de stand-up comedy
voorbij. Hoe kies je je punchline? Hoe maak ik contact met de zaal?
Wat is ‘in het nu zijn’ eigenlijk?
De training is heel geschikt als teambuildingactiviteit, en kan een prachtig hoogtepunt zijn in (bijvoorbeeld) een traineeprogramma. Dankzij de stand-up skills van de trainers, blijft de sfeer altijd goed. Aan het einde van de training doet iedereen op het podium zijn verhaal. Dat hoeft niet grappig te zijn, maar het mag natuurlijk wel!
"Ik vond het zeer nuttig en inspirerend. Prima om alles eens zo goed op een rijtje te krijgen en een helder verhaal neer te zetten dat recht doet aan wat ik doe. " - 30-08-2021 08:54
"Ik vond het zeer nuttig en inspirerend. Prima om alles eens zo goed op een rijtje te krijgen en een helder verhaal neer te zetten dat recht… alles lezen - 30-08-2021 08:54
Deel je ervaring
Deel je ervaring en help anderen kiezen. Als dank voor de moeite doneert Springest € 1,- aan Stichting Edukans.
Producten (2)
Springest helpt je groeien.
Springest is de site waar je alles vindt voor je persoonlijke ontwikkeling. Voor particulieren én organisaties. Lees ervaringen van andere deelnemers en overleg met onze adviseurs.