
Thierry de Vries
Energie, enthousiasme en passie. 50/50 theorie en praktijk. Hands-on! Strategische Frameworks afgewisseld met praktische tips en voorbeelden.
Loopbaan
Mijn ondernemers loopbaan gestart in 2008. 1e 4-5 jaar bedrijven gehad in de wereld van online video creatie en een online trainingsplatform (net iets te vroeg...)
Sinds 2012 in de wereld van digital startups terecht gekomen. Eerst als mentor, coach en later zelf verschillende startups opgezet, waarvan de app voor kinderen en gescheiden ouders Heppee, de meest avontuurlijke en succesvolle was.
In 2015 kwamen we vanuit een accelerator programma in contact met Growth Hacking. Eerst hebben we het zelf toegepast op onze startup Heppee om userbase en community te laten groeien. En dit gaf zo'n boost dat we inzagen dat Growth Hacking ook voor andere innovatieve bedrijven in konden zetten. Bammboo werd geboren. Met onze Growth hacking agency hebben we altijd op het snijvlak van training en consultancy gestaan. We zagen immers dat het een methodiek, mindset en skill-set ineen is. Dit heeft vanaf dag 1 voor gezorgd dat we verschillende programma's hebben ontwikkeld. Van in-company programma's voor innovatie afdelingen van Corporates tot aan een Traineeship voor Young Professionals.
Wat maakt jouw trainingen goed?
Energie, enthousiasme en passie. 50/50 theorie en praktijk. Strategische Frameworks afgewisseld met praktische tips en voorbeelden.
Mijn trainingen zijn een soort Wizzard of Oz ervaring. Er is een duidelijke lijn (het gele pad), echter neem ik genoeg ruimte om daar van af te wijken als de situatie daar om vraagt (lees: van het pad afwijken en nieuwe "avonturen" verkennen; dus de Vogelverschrikker, blikken man, etc. ontmoeten)
Deel je ervaring en help anderen kiezen. Als dank voor de moeite doneert Springest € 1,- aan Stichting Edukans.