BrainStudio Life Management System (BLMS)
"In Juli 2009 heb ik bij Suzanne de Brainstudio Life Management System (BLMS) training gevolgd. Wat me vooral is bijgebleven is enerzijds het stellen van duidelijke, hoge maar ook haalbare doelen en anderzijds praktisch advies hoe de doelen te behalen (visualisatie, 100 dagen methode, etc). Met name de concrete handvaten die ik kreeg aangereikt om effectiviteit, efficiency en ontspanning met elkaar in balans te brengen hebben mij sterk geholpen in het stellen en halen van mijn doelstellingen de afgelopen jaren.
De focus die ik met de BLMS training heb ontwikkeld heeft ertoe geleid dat ik een extra dimensie heb kunnen toevoegen aan mijn MBA studie die ik inmiddels cum laude heb afgerond.
Ook zakelijk heeft deze training zijn vruchten afgeworpen, in die zin dat ik een andere mindset heb ontwikkeld mbt het stellen en realiseren van doelen. In mijn functie als inspirator en veranderaar helpt BLMS mij om het werken aan doelen congruent over te brengen volgens het principe “practice what you preach”.
De BLMS training is in mijn beleving een echte aanrader en heeft een bijdrage geleverd aan mijn persoonlijke groei.
" - 13-06-2011 19:39
"In Juli 2009 heb ik bij Suzanne de Brainstudio Life Management System (BLMS) training gevolgd. Wat me vooral is bijgebleven is enerzijds het… alles lezen - 13-06-2011 19:39