6-daagse Business NLP Training

Tijdsduur
Trainer
Ymkje de Vries
Locatie
Op locatie
Startdatum en plaats
Logo van Kies Koers opleidingscentrum en coachingspraktijk
Opleiderscore: starstarstarstarstar 10 Kies Koers opleidingscentrum en coachingspraktijk heeft een gemiddelde beoordeling van 10 (uit 3 ervaringen)

Tip: meer info over het programma, prijs, en inschrijven? Download de brochure!

10
Gemiddeld cijfer voor 6-daagse Business NLP Training
Gebaseerd op 2 ervaringen Lees alle ervaringenchevron_right
Mirjam van den Berg
starstarstarstarstar
Mirjam van den Berg
Interim marketing professional
10
6-daagse Business NLP Training

"In zes dagen tijd leer je alles over jezelf, communicatieprocessen en hoe je onbewuste processen bij een ander kunt herkennen. Jan Willem is één brok energie en weet de stof op enthousiaste wijze uit te leggen. In onze groep ontstonden persoonlijke inzichten, aha momenten en was het soms emotioneel. Alles bij elkaar een prachtige training waar ik heel veel heb geleerd. Dankbaar voor alle nieuwe inzichten." - 17-06-2021 12:28

"In zes dagen tijd leer je alles over jezelf, communicatieprocessen en hoe je onbewuste processen bij een ander kunt herkennen. Jan Willem is… alles lezen - 17-06-2021 12:28

Startdata en plaatsen

placeBurgum
13 sep. 2021 tot 9 nov. 2021
check_circle Startgarantie
Toon rooster
event 13 september 2021, 09:30-16:30, Burgum, Module 1
event 14 september 2021, 09:30-16:30, Burgum, Module 1
event 11 oktober 2021, 09:30-16:30, Burgum, Module 2
event 12 oktober 2021, 09:30-16:30, Burgum, Module 2
event 8 november 2021, 09:30-16:30, Burgum, Module 3
event 9 november 2021, 09:30-16:30, Burgum, Module 3

Beschrijving

De 6-daagse Business NLP Training van Kies Koers richt zich op het leren toepassen van NLP technieken in een Business context. Elke deelnemer wordt zich meer en meer bewust van hoe hij/zij handelt in de verschillende business contexten en welke motieven en diepere drijfveren hieraan ten grondslag liggen. Deze persoonlijke component, geeft de professionele ontwikkeling een stimulans en zorgt ervoor dat de technieken en inzichten op meerdere lagen van de persoonlijkheid verankerd worden. Professionele ontwikkeling en persoonlijke ontwikkeling gaan hand in hand in deze training.

Het is ook goed mogelijk om de Business NLP Training in company te volgen. Dit genereert voor een gehele afdeling ee…

Lees de volledige beschrijving

Veelgestelde vragen

Er zijn nog geen veelgestelde vragen over dit product. Als je een vraag hebt, neem dan contact op met onze klantenservice.

Nog niet gevonden wat je zocht? Bekijk deze onderwerpen: NLP Business Practitioner, NLP, NLP Practitioner, NLP Master Practitioner en NLP Coach.

De 6-daagse Business NLP Training van Kies Koers richt zich op het leren toepassen van NLP technieken in een Business context. Elke deelnemer wordt zich meer en meer bewust van hoe hij/zij handelt in de verschillende business contexten en welke motieven en diepere drijfveren hieraan ten grondslag liggen. Deze persoonlijke component, geeft de professionele ontwikkeling een stimulans en zorgt ervoor dat de technieken en inzichten op meerdere lagen van de persoonlijkheid verankerd worden. Professionele ontwikkeling en persoonlijke ontwikkeling gaan hand in hand in deze training.

Het is ook goed mogelijk om de Business NLP Training in company te volgen. Dit genereert voor een gehele afdeling een gezamenlijke focus op de doelen. De deelnemers kunnen elkaar feedback geven in een veilige omgeving en middels dialoog en training kan een gezamenlijke visie op professionaliteit ontstaan. Neem voor meer informatie hierover gerust contact met ons op. Dan maken we een training op maat, toegesneden op uw wensen.

Doel van de training 
Na afloop van de 6-daagse Business NLP Training hebben de deelnemers:

  • meer zelfinzicht in hun verbale en non-verbale communicatie;
  • meer flexibiliteit en sturing in hun communicatie;
  • zichzelf en de onderneming of organisatie beter neerzetten;
  • beter aansluiten op de klant;
  • op verschillende lagen communiceren;
  • hun eigen unieke kwaliteiten ontdekt;
  • kennis van en inzicht in de toepassing van de technieken.

Het programma van de 6-daagse Business NLP Training bestaat uit 3 modules van 2 dagen. De onderwerpen kunnen zijn: 
NLP & Communicatie. Hoeveel van ons gedrag is (on)bewust? En hoe krijgt u hier sturing op? 
NLP & Verandering. Hoe werken veranderingen bij mensen? 
NLP & Taal. Wat maakt dat u doet zoals u doet? En hoe krijgt u de resultaten die u wilt?

Kies Koers hét NLP instituut van Friesland

10
Gemiddeld cijfer voor 6-daagse Business NLP Training
Gebaseerd op 2 ervaringen
Mirjam van den Berg
starstarstarstarstar
Mirjam van den Berg
Interim marketing professional
10
6-daagse Business NLP Training

"In zes dagen tijd leer je alles over jezelf, communicatieprocessen en hoe je onbewuste processen bij een ander kunt herkennen. Jan Willem is één brok energie en weet de stof op enthousiaste wijze uit te leggen. In onze groep ontstonden persoonlijke inzichten, aha momenten en was het soms emotioneel. Alles bij elkaar een prachtige training waar ik heel veel heb geleerd. Dankbaar voor alle nieuwe inzichten." - 17-06-2021 12:28

"In zes dagen tijd leer je alles over jezelf, communicatieprocessen en hoe je onbewuste processen bij een ander kunt herkennen. Jan Willem is… alles lezen - 17-06-2021 12:28

starstarstarstarstar
Joyce Jonkman
Mdw Klantenservice C (3000600410)
10
6-daagse Business NLP Training

"Erg fijne Business NLP Training gehad bij Kies Koers. Jan-Willem kan de informatie erg goed overbrengen en geef je handvatten waarmee je direct aan de slag kunt. Ik begon deze training te volgen om op professioneel vlak te groeien, maar merk dat de persoonlijke ontwikkeling net zo hard is meegegroeid. " - 30-09-2020 07:32

"Erg fijne Business NLP Training gehad bij Kies Koers. Jan-Willem kan de informatie erg goed overbrengen en geef je handvatten waarmee je dir… alles lezen - 30-09-2020 07:32

Er zijn nog geen veelgestelde vragen over dit product. Als je een vraag hebt, neem dan contact op met onze klantenservice.

Download gratis en vrijblijvend de informatiebrochure

Aanhef
(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)

Heb je nog vragen?

(optioneel)
We slaan je gegevens op om je via e-mail en evt. telefoon verder te helpen.
Meer info vind je in ons privacybeleid.