Gemiddelde cijfer voor Erik van Gend
9,8
Gemiddelde cijfer voor Erik van Gend
9,8
Waardevolle training, in een leuke setting waar je echt iets aan hebt. Mooie combinatie tussen praktijk en theorie. Laagdrempelig, waardoor je de mogelijkheid krijgt om vragen te stellen en dieper de lesstof in te gaan.
"Waardevolle training, in een leuke setting waar je echt iets aan hebt. Mooie combinatie tussen praktijk en theorie. Laagdrempelig, waardoor …" -
Erik is zowel in binnen- als buitenland een veelgevraagd spreker, trainer en coach. Kenmerkend voor Erik is de manier waarop hij telkens weer mensen en situaties in een kort tijdsbestek feilloos weet te doorgronden. Deelnemers benoemen zijn karakteristieke visie en vernieuwende werkwijze als sterkste punten. Vanuit een commerciële achtergrond heeft hij in 2001 YEARTH Academy opgericht en beschikt dus over jarenlange ervaring, zowel in de commercie als in het trainersvak.
Gemiddelde cijfer voor Erik van Gend
9,8
Waardevolle training, in een leuke setting waar je echt iets aan hebt. Mooie combinatie tussen praktijk en theorie. Laagdrempelig, waardoor je de mogelijkheid krijgt om vragen te stellen en dieper de lesstof in te gaan.
"Waardevolle training, in een leuke setting waar je echt iets aan hebt. Mooie combinatie tussen praktijk en theorie. Laagdrempelig, waardoor …" -
Wat mij het meeste aansprak aan deze training is het programma en de manier waarop alles zo helder werd uitgelegd. Hier kan ik echt wat mee, ga er ook meteen mee aan de slag!
"Wat mij het meeste aansprak aan deze training is het programma en de manier waarop alles zo helder werd uitgelegd. Hier kan ik echt wat mee,…" -
Was een mooie sessie die goed inspeelde op de dagelijkse actualiteit waar wij mee te maken hebben in een sterk veranderende markt. Inspirerend en verhelderend, kan dit zeker aan iedereen aanbevelen.
"Was een mooie sessie die goed inspeelde op de dagelijkse actualiteit waar wij mee te maken hebben in een sterk veranderende markt. Inspirere…" -
Goede prettige manier van uitleggen en interactie waardoor het heel erg leerzaam is en gelijk toepasbaar is. Een training die ik zeker kan aanbevelen en andere zou vertellen vooral te doen.
"Goede prettige manier van uitleggen en interactie waardoor het heel erg leerzaam is en gelijk toepasbaar is. Een training die ik zeker kan a…" -
Wat mij erg heeft aangesproken is dat er veel met praktijkvoorbeelden wordt gewerkt. En er is een grote persoonlijke inbreng. Anderen zou ik vertellen dat voor mij het leidinggeven op de achtergrond trad en meer het persoonlijk leiderschap op alle gebieden op de voorgrond kwam.
"Wat mij erg heeft aangesproken is dat er veel met praktijkvoorbeelden wordt gewerkt. En er is een grote persoonlijke inbreng. Anderen zou ik…" -
De trainer pakt direct de juiste punten eruit, wat zorgt voor een goede interactie tussen de trainer en de groep. De trainer gaat van een algemeen verhaal, snel naar een persoonlijke situatie schakelt. De inhoud is erg herkenbaar en leerzaam!
"De trainer pakt direct de juiste punten eruit, wat zorgt voor een goede interactie tussen de trainer en de groep. De trainer gaat van een al…" -
Heel erg interessante training. Samen met het team hebben wij gekeken naar hoe wij meer rendement kunnen halen uit onze dag en hierbij beter samenwerken. Wat mij het meeste aansprak was het actief oefenen met elkaar.
"Heel erg interessante training. Samen met het team hebben wij gekeken naar hoe wij meer rendement kunnen halen uit onze dag en hierbij beter…" -
De interactie tussen de trainer en het team was erg leuk! Erik van Gend is in staat de inhoud goed te vertalen naar de praktijk. Dit maakt het zeer toepasbaar. Bondig en enthousiast kort om erg duidelijk!
"De interactie tussen de trainer en het team was erg leuk! Erik van Gend is in staat de inhoud goed te vertalen naar de praktijk. Dit maakt h…" -
Het was een interessante training. Van te voren had ik eigenlijk geen zin omdat ik snel afgeleid ben. Maar naar Erik blijf je luisteren. Hij is een fijne trainer die veel positieve energie geeft.
"Het was een interessante training. Van te voren had ik eigenlijk geen zin omdat ik snel afgeleid ben. Maar naar Erik blijf je luisteren. Hij…" -
Het was een inspirerende en motiverende training, een goed verhaal en erg interessant om te zien dat alles wetenschappelijk onderbouwd is. Zeker aan te raden voor teams die ontwikkeling nastreven!
"Het was een inspirerende en motiverende training, een goed verhaal en erg interessant om te zien dat alles wetenschappelijk onderbouwd is. Z…" -
Deel je ervaring en help anderen kiezen. Als dank voor de moeite doneert Springest € 1,- aan Stichting Edukans.