Wim Hof Fundamental Workshop

Tijdsduur

Wim Hof Fundamental Workshop

GR!P
Logo van GR!P

Tip: meer info over het programma, startdatum, prijs, en inschrijven? Download de brochure!

Startdata en plaatsen

Dit product heeft geen vaste startdata en/of plaatsen.Vraag informatie aan over deze Coaching

GR!P biedt haar producten standaard aan in de volgende regio's: Alkmaar, Amsterdam, Haarlem, Haarlemmermeer, Hilversum, N.V.T. / Onbekend, Zaanstad

Beschrijving

In Huys Egmont in Egmond aan de Hoef geef ik sinds twee jaar Wim Hof ijs en Adem workshops. Plaats jezelf in de bekwame handen van een WHM instructeur en leer de 3 pijlers van de Wim Hof Methode: Ademhalingstechniek, Koude training, en Toewijding. Kom erachter hoe je middels zuurstof en kou je lichaam en geest kunt optimaliseren, en welke fysiologische processen hieraan ten grondslag liggen. Leer hoe je met stress omgaat als je deze actief opzoekt. Je ondergaat tijdens deze workshop een tweetal ademoefeningen en daarnaast krijg je theorie over de ademhaling, koude en mindset. Uiteraard sluit je de ochtend af met de dip in een ijsbad. Deze workshop kan met een aantal collega`s of individueel …

Lees de volledige beschrijving

Veelgestelde vragen

Er zijn nog geen veelgestelde vragen over dit product. Als je een vraag hebt, neem dan contact op met onze klantenservice.

Nog niet gevonden wat je zocht? Bekijk deze onderwerpen: Omgevingswet, Fiscaal recht, Financieel recht, Grondbeleid en Vastgoedrecht en Appartementsrecht.

In Huys Egmont in Egmond aan de Hoef geef ik sinds twee jaar Wim Hof ijs en Adem workshops. Plaats jezelf in de bekwame handen van een WHM instructeur en leer de 3 pijlers van de Wim Hof Methode: Ademhalingstechniek, Koude training, en Toewijding. Kom erachter hoe je middels zuurstof en kou je lichaam en geest kunt optimaliseren, en welke fysiologische processen hieraan ten grondslag liggen. Leer hoe je met stress omgaat als je deze actief opzoekt. Je ondergaat tijdens deze workshop een tweetal ademoefeningen en daarnaast krijg je theorie over de ademhaling, koude en mindset. Uiteraard sluit je de ochtend af met de dip in een ijsbad. Deze workshop kan met een aantal collega`s of individueel worden geboekt. Mochten er specifieke vragen zijn mail dan naar inof@gripopdebasis.nl want maatwerk is ook altijd mogelijk. Zo kan ik ook op een gekozen locatie komen met mijn baden om daar deze workshop te doorleven. 

Blijf op de hoogte van nieuwe ervaringen
Er zijn nog geen ervaringen.
Deel je ervaring
Heb je ervaring met deze cursus? Deel je ervaring en help anderen kiezen. Als dank voor de moeite doneert Springest € 1,- aan Stichting Edukans.

Er zijn nog geen veelgestelde vragen over dit product. Als je een vraag hebt, neem dan contact op met onze klantenservice.

Download gratis en vrijblijvend de informatiebrochure

(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)

Heb je nog vragen?

(optioneel)

Aanmelden voor nieuwsbrief

We slaan je gegevens op om je via e-mail en evt. telefoon verder te helpen.
Meer info vind je in ons privacybeleid.