Ik wil leren omgaan met negatief gedrag (ook in een groep)
Gesteld door AnoniemGoedendag, ik wil graag leren me ontspannen te voelen in groepen vooral bij negativiteit, kritiek en situaties waarbij mensen iets willen wat ik niet wil. In mijn ervaring bevries ik dan. Ik heb professioneel leren omgaan met feedback geven en ontvangen en kan dat in positief ingestelde groepen uitstekend, maar in de dagelijkse omgang zijn mensen niet altijd constructief kritisch. Ik wil dan ook leren om op een aardige en constructieve manier om te gaan met negatief en ook onbeschoft gedrag zodat ik me niet meteen in het defensief gedrongen voel.
Branche spiritualiteit/religie, opleidingsniveau van laag tot hoog. Ik werk als pelgrims pionier/ voorzitter van een nieuwe pelgrimsroute en kom in de praktijk geregeld mensen tegen die niet in balans zijn en dingen van me willen of verwachten die ik niet kan of wil bieden. Ook ontmoet ik soms erg cynische feedback die onder mijn huid gaat zitten. Ik vind het belangrijk dat ik op een vriendelijke manier grenzen leer stellen die de ander in zijn of haar waarde laat.
Ik wil zo'n 1000 Euro besteden en het lijkt me het beste dat ik dit oefen in groepssituaties, individuele coaching lijkt me niet zinvol: ik kan het verbaal allemaal prima uitleggen en begrijpen waar het vandaan komt, het gaat me erom dat ik zovaak mogelijk in negatieve situaties getraind wordt om in de omgang daarin te groeien.
- BTW: Excl. BTW
- Volledigheid prijs: Prijs is exclusief btw, verder geen extra kosten.
- Extra informatie: excl. BTW, particulieren bieden we een BTW-vrijgestelde mogelijkheid
Persoonlijke groei met NLP
Persoonlijke groei met NLP | 6 dagen | Alkmaar Bewustwording, inzichten en persoonlijke groei met NLP InformatieKen je van die mensen die p…
- BTW: Excl. BTW
- Volledigheid prijs: Prijs is exclusief btw, verder geen extra kosten.
- Extra informatie: Particulier: inclusief BTW Zakelijk: exclusief BTW
"Hee Bart,
Ik denk dat je bij ons kunt vinden wat je zoekt.
We leveren NLP opleidingen.
We maken onbewuste processen bewust en leren mensen omgaan met de problematiek die ze in hun leven ervaren. Het is nog niet zo makkelijk uit te leggen wat NLP je opbrengt. Daarom wil ik je uitnodigen voor een NLP-dagtraining.Bij deze nodig ik je GRATIS uit om een dag te ervaren of dit de opleiding is die je zoekt.
refereer aan springest en aan deze reactie via info@kaber.nl
Graag tot ziens!
Bernard" - 02-04-2014 08:40
"Je beschrijft in "In mijn ervaring bevries ik" precies wat er gebeurt als ons onbewuste veiligheids systeem gevaar signaleert: vecht vlucht of bevries. Wat dat betreft ben ik met de reactie van Ludwig Tummers hierboven eens.
Om de kern op te lossen lijkt me een therapie die werkt met wat onbewust gebeurt nuttig. Bewust weet je al hoe het werkt.
Tegelijkertijd kan een cursus helpen om wat gebeurt bewuster, en daardoor meer onder controle te krijgen. Ik start bijvoorbeeld 7 april een cursus "druk van de ketel" waarbij onder spanning geleerd wordt rustig te blijven." - 02-04-2014 10:20
"Eigenlijk zou je de oorzaak van dit negatieve willen wijzigen. Mijns inziens is alleen een therapeutisch traject daarvoor het aangewezen manier." - 02-04-2014 09:22
"Beste Bart,
Ik denk dat er prima groepstrainingen te vinden zijn waar je vaardigheden kunt leren. Ik vraag me echter af of dat een antwoord gaat geven op je vraag. Dit gezien het feit dat je al met groepen werkt en dat dat uitstekend gaat.
Er is iets op een diepere laag dan alleen vaardigheden aanleren gaande. En ben nieuwsgierig geworden naar wat in jou ge-triggerd wordt. Wat maakt dat je je laat raken door negatief gedrag. Op het moment dat je het onderzocht heb en kunt herkaderen dan ben je 'vrij' en ga niet niet mee bevriezen of defensief gaan reageren.
Omdat je al met groepen werkt zou je een individueel traject kunnen doorlopen en het geleerde direct kunnen toepassen. En in een volgende sessie bespreken hoe het voelde en wat wel of niet werkt voor jou.
Je mag me bellen voor vragen op 06-42577660 Gert Heres" - 02-04-2014 10:48
"Beste Bart,
Je geeft aan dat je wilt leren omgaan met negatieve reacties in diverse gesprekssituaties en toe wilt naar op een constructieve en open manier omgaan met negatief en onbeschoft gedrag.
Wij bieden een 3-daagse training in communicatie waarin wij werken met elementen uit NLP, positieve psychologie en transactionele analyse. Hierin staat constructief omgaan met anderen en jezelf in diverse gesprekssituaties centraal.
De training start 11april in Gouda en voor de laatste plaatsen vragen wij 900 euro.
Informatie onder www.dare2move.nl je mag mij bellen onder 0650233328 of mailen info@dare2move.nl
Groet Sietske Hoving" - 02-04-2014 10:50
"Je beschrijft in "In mijn ervaring bevries ik" precies wat er gebeurt als ons onbewuste veiligheids systeem gevaar signaleert: vecht vlucht of bevries. Wat dat betreft ben ik met de reactie van Ludwig Tummers hierboven eens.
Om de kern op te lossen lijkt me een therapie die werkt met wat onbewust gebeurt nuttig. Bewust weet je al hoe het werkt.
Tegelijkertijd kan een cursus helpen om wat gebeurt bewuster, en daardoor meer onder controle te krijgen. Ik start bijvoorbeeld 7 april een cursus "druk van de ketel" waarbij onder spanning geleerd wordt rustig te blijven." - 02-04-2014 10:58
"Beste Bart,
Ik begrijp uit jouw aanvraag dat je op zoek bent naar een training, met meerdere deelnemers, waarbij je om leert gaan met weerstand/kritische feedback en jouw interpretatie daarvan.
Wij bieden de opleiding Persoonlijke Kracht aan die hier mooi bij aansluit. De opleiding is modulair opgebouwd, waardoor je de mogelijkheid hebt om je in te schrijven voor de gehele opleiding óf voor 1 of meer modules.
Ik bespreek graag je concrete leerwens telefonisch zodat ik je goed advies kan geven welke module(s) hierop aansluiten.
Je kunt mij bereiken op 076 520 2111 of je mag jouw gegevens mailen naar cdirken@bptraining.nl, dan neem ik contact met je op.
Ik lees/hoor graag je reactie!
Vriendelijke groet,
Caroline Dirken
Van den Broek en Partners" - 28-03-2014 13:27
- check_box_outline_blankstar 7,3/€ 2.215check
- BTW: Excl. BTW
- Volledigheid prijs: Prijs is exclusief btw, verder geen extra kosten.
- Extra informatie: excl. BTW, particulieren bieden we een BTW-vrijgestelde mogelijkheid
School voor Coaching - check_box_outline_blank€ 657,02check
- BTW: Excl. BTW
- Volledigheid prijs: Prijs is exclusief btw, verder geen extra kosten.
- Extra informatie: Particulier: inclusief BTW Zakelijk: exclusief BTW
Matau Training & Coaching - check_box_outline_blankstar 9,2/€ 4.185check
- BTW: Vrij van BTW
- Volledigheid prijs: Prijs is exclusief btw, verder geen extra kosten.
- Prijs periode: per jaar
- Extra informatie: Lesgeld is € 3.900,- per lesjaar. Opleiding bestaat uit 2 lesjaren en circa 285,- voor literatuur voor beide lesjaren. Deelnemer dient de literatuur zelf aan te schaffen.
Corael Opleidingen - check_box_outline_blank€ 1.125check
- BTW: Excl. BTW
- Volledigheid prijs: Prijs is exclusief btw, verder geen extra kosten.
- Extra informatie: Prijs is excl. BTW en incl: * Intakevragenlijst en intakegesprek vooraf * Persoonlijk naslagwerk * Koffie, thee, lunch en versnaperingen * Nazorg en individuele coaching tot 3 maanden na de training.
Kleinveld Okkerse Training en Coaching - check_box_outline_blankstar 9,5/€ 925check
- BTW: Vrij van BTW
- Volledigheid prijs: Prijs is exclusief btw, verder geen extra kosten.
- Extra informatie: Vrijgesteld van BTW
karin de galan school voor training - check_box_outline_blankPost-HBO
Resultaat Coaching - check_box_outline_blank€ 50check
- BTW: Excl. BTW
- Volledigheid prijs: Prijs is exclusief btw, verder geen extra kosten.
FlexFocus
- Hoe kan ik als leidinggevenden goed omgaan met weerstand?Gesteld door Anoniem (3 reacties)
- Ik ben op zoek naar een STAP-erkende opleiding in persoonlijke ontwikkelingGesteld door Arjen van Horssen (1 reactie)
- Ik werk in de horeca en wil leren hoe ik me vlot en vrij kan presenterenGesteld door Anoniem (10 reacties)
Wil je ook een vraag stellen?
Kun je nog niet kiezen welke opleiding, training of cursus je wilt volgen? Stel je opleidingsvraag via onderstaand formulier en ontvang persoonlijk advies van opleidingsaanbieders op Springest.
Doe een open in-company aanvraag
Wil je opleidingsadvies voor je hele team? Vraag vrijblijvend een in-company offerte aan.
Maximaal 3 relevante aanbieders reageren direct.
- Alles waar je van kunt lerenMeer dan 114.000 cursussen, opleidingen, e-learning en incompany trainingen.
- Hulp bij het zoeken en inschrijvenStel je opleidingsvraag, gebruik de keuzehulp of bekijk onze heldesk.
- Gratis informatie aanvragenOp je gemak vergelijken en met je collega's overleggen, meestal direct met PDF.
- Ervaringen van deelnemersRuim 140.000 onafhankelijke ervaringen helpen je kiezen voor de beste opleiders.
- Ook voor leren in je organisatieVolumekorting, incompany training, social learning met collega's en altijd real-time inzicht.
- Inschrijven met laagste prijsgarantieKlaar om te gaan leren? Schrijf je direct in, gratis annuleren is mogelijk!
"Beste Bert,
Wij (De Jong Training en Advies) organiseren open trainingen omgaan met agressief gedrag. Daar leer je de volgende 3 vormen van agressief gedrag herkennen en reduceren: Frustratieagressie, Witteboordenagressie en Agressie op de persoon grof. Je leert ook je eigen reactie op negatief gedrag herkennen en oefent met een acteur om dit respectvol voor de ander te voorkomen en reduceren. Veel succes met je keuze. Met vriendelijke groet Jannie de JOng" - 02-04-2014 08:37